doğa yataks cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Samsun’da CHP’den Özkefeli’ye Destek

samsunda-chpden-ozkefeliye-destek
Daha Fazla Göster

Samsun’da CHP’den Özkefeli’ye Destek CHP Samsun İl Başkanlığı, terör propogandası yapmak suçundan hakkında dava açılan ADD Samsun Şube Başkanı Özkefeli’ye destek oldu

CHP Samsun İl Başkanlığı, sosyal medya üzerinden silahlı terör örgütü propagandası suçlaması ile Deniz Gezmiş’in ölüm yıl dönümü olan 6 Mayıs’ta yapmış olduğu paylaşımları nedeniyle hakkında dava açılan ADD Samsun Şube Başkanı Işık Özkefeli’nin yanında olduklarını duyurdu.

WhatsApp Image 2021 11 22 at 19.10.47 Ana Manşet

SONUNA KADAR YANINDAYIZ

İlkadım Çiftlik Süleymaniye geçidinde yapılan basın açıklamasında CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel; “Deniz Gezmiş ve arkadaşları cunta hükümeti tarafından idam edileli 49 yıl olmuş. 49 yıldır üç Fidan binlerce kez her 6 Mayıs’ta sosyal medya hesaplarından binlerce kişi 3 fidanı anmaktadır.

Kahrolsun emperyalizm yaşasın tam bağımsız Türkiye diyenleri anmak suç değildir terör propagandası yapmak hiç değildir. Arkadaşlarımızın duruşundan Atatürkçülüğünden yurtseverliklerinden şüphemiz yoktur. Biz CHP olarak arkadaşlarımızın sonuna kadar yanındayız ve bu davanın takipçisiyiz” dedi.

AYŞE ÇOLAK

WhatsApp Image 2021 11 22 at 19.10.48 Ana Manşet

GÜNCEL SAMSUN HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ SAMSUN HABER

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir