doğa calven cemre
 
5s dikey akın bilgi

Samsun’da Cesur Başkan Gaspçıyı Yakalattı

Samsun'da Cesur Başkan Gaspçıyı YakalattT
Daha Fazla Göster

Samsun’da Cesur Başkan Gaspçıyı Yakalattı Samsun’da film senaryolarını aratmayacak gasp olayının şüphelisi polisin takibi sonucu yakalanarak çıkarıldığı mahkemece tutuklandı

WhatsApp Image 2021 09 28 at 17.56.47 1 Ana Manşet

Samsun’da film senaryolarını aratmayacak gasp olayının şüphelisi polisin takibi sonucu yakalanarak çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

AW428978 01 scaled Ana Manşet

Olay, Samsun’un Atakum ilçesi Alanlı Mahallesi’nde önceki gece saat 04.00 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, BBP Partisi İl Başkanı Ünsal Tokuç’un evine balkondan giren silahlı bir kişi ailesini rehin alarak kendisinden para istedi. BBP Partisi İl Başkanı Ünsal Tokuç’u bankanın ATM’sine yönlendiren gaspçı bir yandan da cep telefonu ile canlı görüşme yapıp polisi aramamasını sağlamaya çalıştı. Fırsat bulan İl Başkanı Ünsal Tokuç polisten yardım istedi. Samsun polisi alarma geçti ve olay yerine çok sayıda ekip sevk edildi. Polisler Ünsal Tokuç’u Atakent mevkisinde ATM’lerin yanında buldu. Ancak, gaspçı ile telefonla görüntülü konuştuğunu fark edince dikkatli çalışma başlattı.

AW428978 03 scaled Ana Manşet

Bir süre sonra gaspçı, polisler eve ulaşmadan kaçmayı başardı. Polis yaptığı araştırma sonucu söz konusu olayı 32 yaşındaki A.B.’nin gerçekleştirdiğini tespit etti. Gözaltına alınan A.B. hakkındaki suçlamaları kabul etmeyerek, “Benim olayla ilgim yoktur. Hakkımdaki suçlamaları kabul etmiyorum” dediği öğrenildi. “Gece vakti silahla yol kesmek suretiyle ya da konutta, iş yerinde veya bunların eklentilerinde yağma” suçundan nöbetçi mahkemeye ifade veren A.B. tutuklanarak Samsun T Tipi Kapalı Cezaevine gönderildi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir