doğa samsun surucu kursu duru
 
5s dikey izosam bilgi

Samsun’da Çekişmeli Kurul

Samsun'da Çekişmeli Kurul
Daha Fazla Göster

Samsun’da Çekişmeli Kurul Zaman zaman karşılıklı atışmaların yaşandığı Türkiye Sakatlar Derneği Samsun Şubesi Olağan Genel Kurulu’nda mevcut Başkan Hakyemezoğlu güven tazeledi

Mevcut başkan Hayriye Hakyemezoğlu ve Recep Çağlayan Güner’in aday olduğu, Türkiye Sakatlar Derneği Samsun Şubesi Olağan Genel Kurulu, karşılıklı atışmalara sahne oldu.

BİLEN BİLİYOR

İlkadım İlçesi’nde bulunan Adnan Kahveci Parkı’nda gerçekleştirilen ve çekişmeli geçen Genel Kurul’da Güner, 73 oy alırken 132 oy alan mevcut Başkan Hakyemezoğlu yeniden güven tazeledi. Mevcut yönetimin eleştiren Güner, çalışmaların doğru olmadığını düşündüğü için aday olduğunu ifade ederken Hakyemezoğlu ise, “Bilen biliyor ” diyerek Güner’e yanıt verdi.

ÇALIŞMALARI DOĞRU DEĞİL

Yönetimin çalışmalarını beğenmediği için aday olduğunu belirten dernek üyesi Recep Çağlayan Güner “Derneğin 1996’dan beri üyesiyim. Bu dernekte büyüdüm başka üye olduğum bir dernek yok. 2012 yılından bu yana da yönetim kurulu üyesi olarak görev alıyorum. Mevcut yönetimin yaptığı çalışmalar onlar için doğru olabilir ancak ben böyle düşünmediğim için başkanlığa aday oldum. Desteklerinizi istiyorum” dedi.

YAPTIKLARIM TEMİNAT

“Bilen herşeyi biliyor. Yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır” diyen Hayriye Hakyemezoğlu ise, “Recep arkadaşımız yönetimin çalışmalarını doğru bulmadığı için aday olduğunu söyledi. Bilen her şeyi biliyor. Yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır. Yapacağım şeyleri de Allah izin verirse yapacağım. Dernek, ekip işidir. Ekip olmadan hiç bişey olmaz. Her şey güzel olacak dargınlık küslük olmayacak. Yapmamız gereken projelerimiz var bayramdan sonra devam edeceğiz. Derneğimize ilk olarak otobüs tahsis edeceğiz. Daha sonra üç katlı bir bina yaptırmayı düşünüyoruz. Binanın projesi yapıldı. Meclisten geçti bayramdan sonrada başlanacak. Oy veren herkese destekte bulunan herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Hakyemezoğlu’nun yönetim kurulu üyeleri ise şu isimlerden oluştu; Yeter Maytalman, Fahrettin Öztürk, Mustafa Gülay, Ali Kalkmaz, Hüsniye Zengin, Aslan Şahin, Birol Kalkan, Dursun Uluışık, Bekir Altıntaş, Ünal Maytalman, Turgay Aysuran, Deniz Demirtaş, Yaşar Gülay, Ali Kalkmaz, Ayşe Aksayan, Zülfiye Şahin, Mustafa Gülay.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir