Samsun'da Çarşamba'da Kan Donduran Cinayet! Baba ve İki Oğlu Adliyede Samsun'un Çarşamba ilçesi Kavacık Mahallesi'nde meydana gelen cinayet olayında akrabalarını öldürüp cesedini gömen baba ve iki oğlu adliyeye sevk edildi

SAMSUN ÇARŞAMBA HABER

Yukarı Kavacık Mahallesi'nde Bilhan Ö'nün kaybolmasıyla ilgili İlçe Jandarma Komutanlığı Jandarma Suç Araştırma Timleri (JASAT) tarafından gözaltına alınan ve ifadelerinde akrabalarını öldürdüklerini itiraf eden K.B. (62) ile oğulları A.B. (38) ve H.B'nin (35) jandarmadaki işlemleri tamamlandı.

AA-20220424-27667068-27667067-SAMSUNDA_MIRAS_YUZUNDEN_CIKAN_KAVGADA_BIR_KISI_OLU.jpg

ADLİYEYE SEVK EDİLDİLER

Zanlılar, sağlık kontrollerinin ardından adliyeye sevk edildi.

ÇARŞAMBA'DA CİNAYETİ İTİRAF ETTİLER

Yukarı Kavacık Mahallesi'nde Bilhan Ö'nün (44) 23 Nisan'da akrabası K.B. (62) ile telefonda tartışıp evden ayrıldıktan sonra geri dönmemesi üzerine kendisinden haber alamayan yakınları, Çarşamba İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı Kızılot Karakol Komutanlığından yardım istemiş, Jandarma Suç Araştırma Timleri (JASAT) çalışma kapsamında K.B. ile oğulları A.B. ve H.B'yi gözaltına almıştı. K.B, ifadesinde miras nedeniyle tartıştıkları Bilhan Ö'yü silahla öldürdüğünü, cesedini oğullarıyla Durusu Mahallesi Karakiraz mevkisindeki ormanlık alana gömdüklerini itiraf etmiş, belirtilen alanda yapılan aramada Bilhan Ö'nün cansız bedenine ulaşılmıştı.

Kanal S Ana Haber Bülteni 23 Mayıs Pazartesi Kanal S Ana Haber Bülteni 23 Mayıs Pazartesi

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.