doğa samsun sürücü kursu cemre
 
5s dikey akın bilgi

Samsun’da Çalılıkların Arasına Gizlemişler!

Samsun'da-Çalılıkların-Arasına-Gizlemişler!
Daha Fazla Göster

Samsun’da Çalılıkların Arasına Gizlemişler! Samsun’da jandarma ekiplerinin yaptığı uyuşturucu operasyonunda çalılıkların arasına saklanan 2 kilo 650 gram uyuşturucu madde ve ruhsatsız tabanca ele geçirildi.

Samsun’un Bafra İlçesi’nde bir istihbaratı değerlendiren jandarma ekipleri, 2 şüpheliyi takibi sonrasında çalılıkların arasında saklanan 2 kilo 650 gram uyuşturucu madde ve 1 adet ruhsatsız tabanca ele geçirdi.

Samsunda Caliliklarin Arasina Gizlemisler1 Asayiş

SUÇÜSTÜ YAKALANDILAR
İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı İstihbarat Şube Müdürlüğü ve Bafra İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri aldıkları bir istihbarat sonrasında Bafra İlçesi Koşu Mahallesi’nde B.S. ve E.U. adlı şüphelileri takibe aldı. Otomobille Kızılırmak kenarına gelen şüpheliler, çalılıkların arasına zulaladıkları esrar maddesini çıkartırken suç üstü yakalandı.

GÖZALTINA ALINDILAR
Çevrede otomobilde ve şüphelilerin üstlerinde yapılan aramalarda poşet içerisinde 2 kilo 650 gram kubar esrar maddesi, 1 adet 7.65 milimetre ruhsatsız tabanca, 7 adet 7.65 milimetre tabanca fişeği ve 1 adet sahte para kontrol kalemi ele geçirildi. Gözaltına alınan şüpheliler ifadesi için ilçe komutanlığına götürüldü. Soruşturma devam ediyor.

Hakan AKGÜN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir