Samsun'da oynanan Bölgesel Amatör Lig maçında Polis Haftası nedeniyle, emniyet mensuplarına çiçek ve teşekkür plaketi verildi

Samsun'da Bölgesel Amatör Lig Maçında Polisler Unutulmadı Türk Polis Teşkilatı’nın 177. kuruluş yıl dönümü ve Polis Haftası dolayısıyla, Bölgesel Amatör Lig (BAL) 5. Bölge 1. Grup’un son hafta maçında Karasamsunspor ile Amasyaspor 1968 arasında oynanan karşılaşmada emniyet mensupları unutulmadı.

8f02ab7a-ce2f-40a1-a8ef-7c0aa51c7545.jpg

TFF Samsun Bölge Müdürü İbrahim Güven, Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü Birlik Amiri Ersin Erdoğmuş'a, Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu ise Spor Güvenliği Şube Müdür Yardımcısı Hüseyin Selamet'e teşekkür plaketi ve çiçek taktim ederek, önemli bir görevi yerine getirdiklerini belirtti ve teşekkür etti.  

Samsun'da Geleneksel 'Yeşilay Bisiklet Turu' Düzenlendi Samsun'da Geleneksel 'Yeşilay Bisiklet Turu' Düzenlendi

IMG_20220410_135200.jpg

Çiçek takdiminin ardından ise, Samsun ASKF Başkanı Şener Aydın, TFF Samsun İl Temsilcisi Hasan Özbulut ve TÜFAD Samsun Şube Başkanı Hakkı Bayrak, maçta görevli olan Spor Şube Müdürlüğü ve Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'nde görev yapan polisler ile birlikte fotoğraf çektirdi.

Esra VURAL

SAMSUN HABERLERİ İÇİN GÖZ ATIN.