doğa samsun sürücü kursu cemre
 
5s dikey akın bilgi

Samsun’da Eski Sevgili Dehşeti!

samsunda-eskı-sevgılı-dehsetı
Daha Fazla Göster

Samsun’da Eski Sevgili Dehşeti! Samsun’da bir kişi, eski sevgilisi olduğu iddia edilen kadının evini basarak kocasıyla birlikte kadını rehin aldı

Samsun’un İlkadım İlçesi’nde meydana gelen olayda iddiaya göre bir kişi kıskançlık nedeniyle eski sevgilisi olduğu iddia edilen kadının evini basarak bıçakla kocası ve kadını rehin aldı.

Samsunda bir kisi esi ve arkadasini rehin aldi 1 Asayiş

NEDENİ KISKANÇLIK
Olay İlkadım İlçesi 56’lar mevkiinde meydana geldi. İddiaya göre A.Y., kıskançlık nedeniyle eski sevgilisi olduğu iddia edilen E.K.’nın evini bıçakla basarak kocası A.D. ve E.K’yı rehin aldı. Evden ‘imdat’ seslerini duyan vatandaşlar durumu polise bildirdi.

 

Samsunda bir kisi esi ve arkadasini rehin aldi 2 Asayiş

POLİS ÇİLİNGİRLE EVE GİRDİ
Olay yerine gelen İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ve İlkadım İlçe Emniyet Müdürlüğü Resmi Ekipler Amirliğinde görevli polisler, özel harekat ve müzakereci polis memurunu beklemeden eve girip A.Y.’yi etkisiz hale getirdi.

Samsunda bir kisi esi ve arkadasini rehin aldi 1 Asayiş

POLİS ŞÜPHELİNİN ELİNİ ISIRDI
Polisin eve girdiği esnada ise görevli polis memuru Ekrem Demirel’in bıçaklı saldırganın üzerine atlayarak elindeki bıçağı almak için A.Y.’nin bileğini ısırdığı ve etkisiz hale getirdiği ortaya çıktı.

Samsunda bir kisi esi ve arkadasini rehin aldi 4 Asayiş

GÖZALTINA ALINDI
Şüpheli A.Y. gözaltına alınırken, evde eski kocası tarafından rehin alınan E.K. ile kocası A.D. ifadesi alınmak üzere İlkadım İlçe Emniyet Müdürlüğüne götürüldü. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

MÜDÜR URAL, TEBRİK ETTİ
İl Emniyet Müdürü Ömer Urhal ise yaptığı açıklamada polis memurlarının olaya tam zamanında müdahale ederek etkisiz hale getirdiklerinden dolayı tebrik ettiğini söyledi.

Hakan AKGÜN

 

Samsunda bir kisi esi ve arkadasini rehin aldi 3 Asayiş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir