Samsun’da Bir İlk.. Bilim ve Teknoloji Lisesi Açılıyor

Samsun’da Bir İlk.. Bilim ve Teknoloji Lisesi Açılıyor
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun’da Bir İlk.. Bilim ve Teknoloji Lisesi Açılıyor Samsun’da bir marka olan Genç Adım Eğitim Kurumları’nın hayata geçireceği Bilim ve Teknoloji Lisesi 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı itibarıyla eğitime başlayacak.

 

Samsun’un öncü eğitim kurumlarından Genç Adım Eğitim Kurumları yeni bir başlangıç yapıyor. Fen ve Anadolu Lisesi ve özel öğretim kursuna bir de Bilim ve Teknoloji Lisesi ekliyor. Böylece Genç Adım Eğitim Kurumları, 2021/2022 eğitim öğretim yılında Samsun’a, yeni bir nefes, yeni bir soluk getirecek.

23286e6a 79de 4d2f 99db 85245024db6c Ana Manşet

MESLEK ÖĞRENECEKLER
Bilim ve Teknoloji Lisesi’nde öğrenciler, özel okul eğitimi alırken bir yandan da mesleklerini öğrenecek. Gelişen teknolojilerin içinde adı gibi bilim ve teknoloji yuvasında eğitim gören öğrenciler, üniversiteye de uzman öğretmen kadrosuyla hazırlanma şansı yakalayacak.

ALANINDA UZMAN İSİMLER
Genç Adım Eğitim Kurumları, Bilim ve Teknoloji Lisesi’nde devam edeceği kadroyu da özenle seçiyor. Alanında uzman iki ismi bünyesine katan Genç Adım Eğitim Kurumları, Bilim ve Teknoloji Lisesi’nde Müdür olarak, eğitim alanındaki başarıyla tanınan Aslan Tonyalı, Genel Koordinatör olarak ise daha önce Haber Radyo Genel Yayın Yönetmenliği yapan ve sektörün içinde olmaya devam eden Cumhur Kocaoğlu ile anlaştı.

b4034b3e 4233 4989 b13e ab70587a38d2 Ana Manşet

GENÇLERE FIRSAT VERİN
Genç Adım Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çakan, Genç Adım Eğitim Kurumları Genel Müdürü Aylin Tat, Bilim ve Teknoloji Lisesi (BTL) Müdürü Aslan Tonyalı, Bilim ve Teknoloji Lisesi (BTL) Genel Koordinatörü Cumhur Kocaoğlu ile birlikte Eylül ayınca başlayacak eğitim öğretim dönemi öncesi çalışmalarına hızla başladı.
Birlikte fotoğraf veren ekip, tercih dönemine girecek öğrenciler ve velilere de çağrıda bulunarak, çocukların hem bilim, hem de teknolojinin içinde eğitim görme fırsatlarını değerlendirmelerini istedi.

c30a7081 3a37 4407 b29c e6808075b7cd Ana Manşet


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir