doğa calven cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Samsun’da Bir Garip Olay! Sesi Duyan Kaçtı

Samsun'da-Bir-Garip-Olay!-Sesi-Duyan-Kaçtı
Daha Fazla Göster

Samsun’da Bir Garip Olay! Sesi Duyan Kaçtı Samsun’da meydana gelen bıçaklı kavgada cankurtaranın sesini duyan hem yaralı hem de zanlı olay yerinden kaçması ‘pes’ dedirtti

Samsun’da 1 kişinin yaralandığı bıçaklı kavgada olay yerine gelen cankurtaranın sesini duyan zanlı ve yaralı olay yerinden kaçtı.

Samsunda Bir Garip Olay Sesi Duyan Kacti 1 scaled Asayiş

BİR KİŞİ YARALANDI
İddiaya göre İlkadım ilçesi Saadet Caddesi üzerinde meydana gelen olayda. İ sözlü olarak tartışmaya başlayan 2 kişiden biri tartışma alevlenince bıçağına sarıldı. Kavgada bir kişi yaralandı.

Samsunda Bir Garip Olay Sesi Duyan Kacti 2 Asayiş

BİR ANDA KAYBOLDULAR
Mahalle sakinlerinin ihbarı üzerine olay yerine gelen cankurtaranın sesini duyan yaralı ve zanlının, cankurtaran olay yerine varmadan kaçtığı iddia edildi.

Samsunda Bir Garip Olay Sesi Duyan Kacti 3 scaled Asayiş

“OLAY SONRASI GÖRMEDİK”
Yaşanan olayın ardından olay yerine cinayet büro ve olay yeri inceleme ekipleri sevk edildi. Ekipler, yaralama olayında kullanılan bıçağı ve parmak izlerini alarak tutanak düzenledi. Olayı gören mahalle sakini, “Bir anda gürültü duyduk ve sese doğru geldik. Bir kavga olduğunu gördük. Bıçaklama oldu herhalde bıçağı da yere attılar. Ondan sonrasını da görmedik, ekipler inceliyor” ifadelerini kullandı.
Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 

 

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir