Samsun’da Başkan Togar Vatandaşı Dinledi

samsun-baskan-togar-vatandası-dınledı
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun’da Başkan Togar Vatandaşı Dinledi Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ilçede vatandaşla bir araya gelerek, talep ve önerilerini dinledi

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Ramazan Bayramı dolasıyla ilçede vatandaşlarla bayramlaştığını belirterek, “Bu vesileyle vatandaşlarımızın taleplerine kulak verdik. Rabbim nice mutlu bayramlara kavuşmamızı nasip etsin” dedi.

TALEPLERİ DİNLEDİ
Vatandaşların taleplerine kulak verdiklerini belirten Başkan Togar, “Birlik beraberlik ve paylaşmanın en güzel örneklerinin sergilendiği bu mübarek Ramazan Bayramında hem dostlarımız, arkadaşlarımız, büyüklerimiz, kardeşlerimiz ile bayramlaştık hem de bu vesileyle vatandaşlarımızın taleplerine kulak verdik. Rabbim nice mutlu bayramlara kavuşmamızı nasip etsin” ifadelerini kullandı.

MÜCADELE SÜRÜYOR
Koronavirüse karşı yürütülen mücadelenin de tüm hızıyla sürdüğünü belirten Başkan Togar, “Virüsle mücadeleyi kararlılıkla sürdüren belediyemiz zabıta ekipleri denetimlerine mesai mefhumu gözetmeksizin aralıksız devam ediyor. İşyerlerinde denetimlerde bulunan ekiplerimiz maske, sosyal mesafe, hijyen, fahiş fiyat artışı, pandemi kurallarına uyulması, hes kontrolü gibi daha bir çok konuyu titizlikle gözden geçirerek gerekli uyarıları ve yaptırımları yapıyorlar” diye konuştu.

 


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir