doğa samsun surucu kursu cemre
5s arslan bilgi

Samsun’da Başkan Çakır Açıkladı: ‘Yapacak Çok İşimiz Var’

samsun-baskan-cakır1
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun’da Başkan Çakır Açıkladı: ‘Yapacak Çok İşimiz Var’ 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yeniden Çakır Oldu Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı yeniden Yusuf Ziya Çakır oldu. Çakır, “Asıl görevimiz bundan sonra başlıyor, yapacak çok işimiz var” dedi.

Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Olağan Genel Kurulu’nda başkanlığa mevcut başkan Yusuf Ziya Çakır yeniden seçildi.

444 Samsun

TEK LİSTE GİRDİ

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Davut Altan Salonu’nda gerçekleşen genel kurulda faaliyet ve gelir gider durumu raporlarının okunup ibra edilmesinin ardından denetim kurulu raporu kabul edildi. Gelir, gider, bütçe ve faaliyet raporlarının okunup ibra edilmesinin ardından daha sonra gazeteciler, söz alarak dilek ve temennilerini dile getirdi.

GÜVEN TAZELEDİ

Tek liste ile gidilen seçimde Yusuf Ziya Çakır, yeniden başkan seçilirken Samsun Medya Grubu Yayın Kurulu Başkanı Necdet Uzun federasyon üst kurul üyeliğine seçildi.

MÜCADELE EDECEĞİZ
Cemiyet yönetimi olarak önlerinde yapılacak çok iş bulunduğunu söyleyen Çakır, “Göreve geldiğimiz ilk 1 yıl önemli çalışmalara imza attık. Örneğin, cemiyetimizi bir hizmet binasına kavuşturduk. Ancak daha sonra tüm dünyayı etkisi altına alan salgın nedeniyle bizler de birçok çalışma planımızı ertelemek durumunda kaldık. Bundan sonraki yeni dönemde çok daha fazla çalışarak şehrimizde mesleğimizin sorunlarına eğilmek, meslektaşlarımız için sorun çözücü ve güven verici bir cemiyet olmak için mücadele edeceğiz. Asıl görevimiz bundan sonra başlıyor çünkü yapacak çok işimiz var” diye konuştu.

YÖNETİM KURULU LİSTESİ;

Merve İlhan

Okan Aralan

Murat Sandıkçı

Muammer Dilber

Mehmet Gençali

H. Yaşar Aslan

Gülsüm Atik

İlyas Gün

Hilal Gamze Çakır

Harun Üstün

Fatih Akça

Selçuk Kaya

Sedat Öksüzoğlu

Ahmet Çağdaş Çatoğlu

 


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir