doğa yataks cemre
 
5s dikey akın bilgi

Samsun’da Başkan Akgül’den Gençlere Ödül

Samsun'da-Başkan-Akgül'den-Gençlere-Ödül
Daha Fazla Göster

Samsun’da Başkan Akgül’den Gençlere Ödül  Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül derece elde eden genç sporları ödüllerini verdi

Samsun’da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama etkinlikleri çerçevesinde Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’nde yapılan etkinliklere Salıpazarı Kaymakamı Burak Öz ile birlikte katılan Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül derece elde eden gençler ve sporculara ödül ve hediyeler verdi.

ATA SPORLARI HATIRLANIYOR
Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamında Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen Salıpazarı Kitap Kahve Projesi etkinlikleri kapsamında düzenlenen Mas Güreşi turnuvasıyla kültürel mirasımız olan sporları gençlerimizin unutmaması sağlanıyor. Etkinliğe katılan Başkan Halil Akgül, Cumhuriyet Bayramı coşkusuyla beraber gençlerin ata sporlarını yapmalarının kültürel mirasımıza sahip çıkma açısından önemli olduğunu belirterek derece elde eden sporculara ödül ve hediyeler verdi.Etkinliğe katılan gençleri tebrik etti. İlçede gençlere yönelik bu tür etkinlik ve faaliyetlere destek sağladıklarını belirten Başkan Akgül, gençler için çalışmaların süreceğini belirtti.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir