doğa sürücü kursu cemre
 
5s dikey arslan bilgi

Samsun’da Olaylı Gece! Balıkçı Kulübesine Silahlı Saldırı

samsunda-olayli-gece-2609
Daha Fazla Göster

Samsun’da Olaylı Gece! Balıkçı Kulübesine Silahlı Saldırı Samsun’un Tekkeköy ilçesi Çiftlik Mahallesi’nde gece saat 00.30 sıralarında meydana gelen olayda, balıkçı kulübesinde pompalı tüfekli silahlı saldırıya uğrayan bir kişi ağır yaralandı. Hasta yakını sağlık görevlilerine ve basın mensuplarına tepki gösterdi

Samsun’da balıkçı kulübesinde pompalı tüfekli silahlı saldırıya uğrayan bir kişi ağır yaralanırken, sağlık ekipleri tarafından hastaneye yetiştirilen yaralının yakını hastane içinde ambulansta görevli personele sedyeyi hızlı sürmesi için tepki göstererek olay çıkartıp, kendisini görüntüleyen basın mensubuna da saldırmak istedi.

samsun balikci barinagi silali saldiri 1 scaled Ana Manşet

POMPALI TÜFEKLİ SALDIRIYA UĞRADI

Olay, Samsun’un Tekkeköy ilçesi Çiftlik Mahallesi’nde gece saat 00.30 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, kendisine ait balıkçı kulübesinde kalan 3 çocuk babası 56 yaşındaki V.K., B.Ş.’nin pompalı tüfekli silahlı saldırısına uğradı. Kafasından vurulan V.K., 112 ekipleri tarafından ambulansla Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

AW427017 04 Ana Manşet

ÖFKELİ GENÇ BASIN MENSUPLARINA SALDIRDI

Yaklaşık 20 kilometre uzaklıktaki yaralıyı hastaneye yetiştiren ambulansta görevli sağlık ekibi yaralının kafasındaki kanayan silah yarasını eliyle sargı bezini bastırıp tampon yapıp kanamasını durdurmaya çalışıp sarsmadan acil müdahale odasına götürürken, yaralının yakını bir gencin tepkisi ile karşılaştı. “Abi koşsana abi koşsana” diyen şahıs, “Hızlı gitsene” diye sedyeye müdahale edip kendisi hızlı bir şekilde taşımak istedi. Sağlık personeli ise işlerine karışmaması için gence tepki gösterdi. Şahıs daha sonra da kendisini görüntüleyen basın mensubuna saldırmak istedi. Öfkeli genç, yakınları ve polisin araya girmesiyle hastane dışına çıkartıldı.

samsun balikci barinagi silali saldiri 2 scaled Ana Manşet

HAYATİ TEHLİKESİ BULUNUYOR

Hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenilen V.K. yoğun bakım servisinde tedavi altına alındı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

 

AW427017 05 Ana Manşet

AW427017 06 Ana Manşet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir