doğa samsun surucu kursu cemre
       
5s dikey arslan Mega Halı

Samsun’da Bağımlılıkla Mücadeleye Son Sürat Devam

Samsun'da Bağımlılıkla Mücadeleye Son Sürat Devam
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun’da Bağımlılıkla Mücadeleye Son Sürat Devam Samsun Valiliğinden yapılan yazılı açıklamaya göre Samsun Valisi Zülkif Dağlı, Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı’na başkanlık etti. Vali Dağlı Samsun’da bağımlılıkla mücadeleye ara vermeden devam ettiklerini belirtti.

 

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal, kamu kurum yöneticileri, yerel yönetimler ve sivil toplum örgütlerinin temsilcilerinin katılımıyla gerçekleşen toplantıda, uyuşturucu arzının engellenmesi, bağımlılıkla mücadelede alınacak tedbirler ile gençlerin ve çocukların korunmasına yönelik çalışmalar değerlendirildi.

20210614 2 48750589 66072272 Samsun

20210614 2 48750589 66072273 Samsun
Vali Zülkif Dağlı, Samsun’da bağımlılıkla mücadeleye ara vermeden devam ettiklerini belirtti. Samsun Valiliğinden yapılan yazılı açıklamaya göre Vali Dağlı, Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı’na başkanlık etti. ( Samsun Valiliği – Anadolu Ajansı )

Vali Dağlı, gençlerin ve çocuklan korunması için çalışıldığına işaret ederek, bağımlılıkla mücadeleye ara vermeden devam ettiklerini, bütün vatandaşları ilgilendiren bu konuda alınması gereken önlemlere ilişkin her kuruma önemli görevler düştüğünü vurguladı.

Dağlı, şunları kaydetti:

“Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da bağımlılıkla mücadelede gerek sizlerin gerek personelinizin azami hassasiyet göstermesini özellikle istirham ediyorum. Bağımlılıkla mücadele konusunda çaba gösteren ve bugüne kadar gerçekleştirdikleri başarılı operasyonlar ile uyuşturucu tacirlerine göz açtırmayan güvenlik güçleri ile emeği geçen herkese teşekkür ederim.”


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir