Samsun'un Kılıçdede Mahallesi Samsun Adliyesi yanındaki bir lokantada dün saat 20.30 sıralarında meydana gelen olayda, bürosunun yanındaki lokantada müvekkili ile görüşen avukata 4 kişinin saldırı anı güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

SAMSUN KILIÇDEDE MAHALLESİ'NDE AVUKATA SALDIRI

Olay, Samsun'un Kılıçdede Mahallesi Samsun Adliyesi yanındaki bir lokantada dün saat 20.30 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Samsun Barosu avukatlarından Adem Erol kendisini telefonla arayan müvekkili ile avukatlık bürosunun yanındaki lokantada buluştu.

MÜVEKKİLİNİN HASIMLARI OLDUĞUNU İLERİ SÜRDÜ

Buraya gelen müvekkilinin hasımları olduğu ileri sürülen 4 kişinin saldırısına uğrayan Adem Erol saldırganlardan birinin silah kabzası ile kafasına vurması sonucu kanlar içinde kalarak hastanelik oldu. Yaralı avukat ambulansla Gazi Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı.

"KAFAMA VURUP KAÇTILAR"

Müvekkili ile konuşurken bir anda içeri gelen 4 kişinin kendisine saldırdığını ve saldırganlardan birinin silah kabzası ile kafasına vurduğunu söyleyen Adem Erol, "Ofisimdeydim. Müvekkilim telefonla arayarak görüşmek için yemeğe davet etti ve burada görüşmeye gittim. Daha gideli bir dakika olmuştu. Lokantaya gelen müvekkilimin hasmı 4 kişinin saldırısına uğradım. Silah kabzası ile kafama vurup kaçtılar" dedi.

ANBEAN KAYDEDİLDİ

Avukata saldırı anı ise güvenlik kamerası tarafından anbean görüntülendi. Görüntülerde avukata saldırılması, saldırganlardan birinin avukatın masasında oturanlardan birinin belindeki silahı alması görülüyor.

Samsun haber | Samsun'da kaza! Minibüs ile otomobil çarpıştı Samsun haber | Samsun'da kaza! Minibüs ile otomobil çarpıştı

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.