Samsun'da iddiaya göre bir avukat müvekkilinin husumetlileri tarafından  saldırıya uğradı

Samsun'un İlkadım İlçesi'nde iddiaya göre bürosunun yanındaki lokantada müvekkili ile görüşen bir avukat, 4 kişinin saldırısına uğrayarak hastanelik oldu.

Kavak Kaymakamı Ömer Saygılı'dan OSB'ye ziyaret Kavak Kaymakamı Ömer Saygılı'dan OSB'ye ziyaret


İddiaya göre İlkadım İlçesi Kılıçdede Mahallesi'nde Samsun Adliyesi yanındaki bir lokantada saat 20.30 sıralarında meydana gelen olayda Avukat Adem Erol kendisini telefonla arayan müvekkili ile avukatlık bürosunun yanındaki lokantada buluştu. 

SİLAH KABZASI İLE VURDU

Buraya gelen müvekkilinin hasımları olduğu ileri sürülen 4 kişinin saldırısına uğrayan Adem Erol saldırganlardan birinin silah kabzası ile kafasına vurması sonucu kanlar içinde kalarak hastanelik oldu. Yaralı avukat cankurtaranla Gazi Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. 

"KAFAMA VURUP KAÇTILAR"

Müvekkili ile konuşurken bir anda içeri gelen 4 kişinin kendisine saldırdığını ve saldırganlardan birinin silah kabzası ile kafasına vurduğunu ileri süren Av. Adem Erol, "Ofisimdeydim. Müvekkilim telefonla arayarak görüşmek için yemeğe davet etti ve burada görüşmeye gittim. Daha gideli bir dakika olmuştu. Lokantaya gelen müvekkilimin hasmı 4 kişinin saldırısına uğradım. Silah kabzası ile kafama vurup kaçtılar" dedi.

POLİS SALDIRGANLARIN PEŞİNE DÜŞTÜ

Polis olay yerinden kaçan saldırganların peşine düştü. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

İHA

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.