doğa yataks cemre
 
5s dikey arslan bilgi

Samsun’da Atakum’un O Tesisi İcrada Satılık!

samsunda-o-tesis-icradan-satılık
Daha Fazla Göster

Samsun’da Atakum’un O Tesisi İcrada Satılık! Atakum Belediyesi’nin Seyir Terası, eski dönemden kalan borçlar nedeniyle icradan açık artırma ile satılığa çıkarıldı
—-
Samsun’da Atakum Belediyesi’ne , AK Partili eski yönetimin borçları nedeniyle peş peşe gelen icra ve hazirlerin ardından belediyeye ait Seyir Terası Sosyal Tesisi, Samsun İcra Dairesi tarafından açık artırma ile satışa çıkarıldı.

05 teras 2 Ana Manşet

DAHA NE GEREKECEK?
Atakum Belediyedi Seyir Terası Sosyal Tesisi afiş astırarak tesisin icra ile satılığa çıkarıldığını belirtti. Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, “Atakum Belediyesi’nin personel yemekhanesi, koronavirüs hastalarına ulaştırılan yemeklerin ve adet olduğu üzere cenaze evi ile konuklarına ikram edilen yemeklerin yapıldığı, aşçılık kursu öğrencilerinin eğitim gördüğü, halka ikram edilen yemek bedelleri belediye meclis kararıyla tespit edilmiş olan bu sosyal tesis, icra mahkemesi kararıyla satılıyor. Bir tesisin kamu hizmet kurumu olması için daha ne gerekecek?”

05 teras 4 Ana Manşet

ENGELLEYİCİ ANLAYIŞ
Belediyenin hesaplarına gelen son haczin de kaldırıldığını aktaran Deveci, ” Belediyenin hesaplarına devamlı haciz konuyor. Normalde konulmaması lazım çünkü bu hem icra hem belediye hem de bankalar kanununda yasak. Bu engelleyici siyaset anlayışı ne Türkiye’ye ne de kendilerine bir şey kazandırmıyor. Benden önceki AKP’li Belediye Başkanı İshak Taşçı’ya 150 milyon liranın üzerinde borç veren İller Bankası, benim telefonuma çıkmıyorsa, burada bir sorun var demektir. İstanbul, Ankara ve İzmir’deki belediyelerin sesi her taraftan duyulduğu için, bizim burada çektiğimiz çok görülmüyor” dedi.

05 teras 3 Ana Manşet

Atakum Belediyesi Seyir Tesisi ihalesi’nin 27 Ekim 2021 tarihinde saat 10.00’da Samsun İcra Müdürlüğü Mezat Salonu’nda yapılacağı öğrenildi.