Samsun'un tanınmış ve sevilen hekimlerinden Em. Binbaşı Dr. Naci Şen, Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği'ne (TEMAD) verdiği sözü yerine getirerek, hayalleri gerçekleştirdi. 

HAYALLER GERÇEK OLDU

Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Başkanı Tanju Arat, yaklaşık 200 emekli astsubay ve ailelerinin katılımı ile gerçekleştirilen tahsis töreninde, en büyük hayallerinin gerçek olduğunu söyledi. Arat, Samsun’da Bulvar Caddesi üzerinde bulunan bir binada yer alan dairenin kendilerine bağışlanmasından dolayı çok mutlu olduğunu ifade ederek, bağışı gerçekleştiren Em. Binbaşı Dr. Naci Şen ve ailesinin bütün bireylerine ve katkı sağlayan herkese ayrı ayrı teşekkür etti. 

ÖZLEM SONA ERDİ

Derneğin çok büyük bir özleminin son bulduğunu kaydeden Arat, "2021 yılından itibaren halis bir niyetle, siz kıymetli üyelerimiz arasında yardımlaşma ve dayanışma duygularını pekiştirmek, değerlerimizi yaşatmak düsturuyla yola çıktığımız bu süreçte yönetim, denetim ve disiplin kurullarımızın özveri, fedakar ve gayretleri, siz kıymetli üyelerimizin destekleriyle başarılı olduk. En büyük hayalimiz hedefimiz olan derneğimizin kendi mülkünü almak idi. Bugün mutlu sona ulaşmış bulunuyoruz” diye konuştu.

Samsun'da uyuşturucu ticareti: 1 kişi tutuklandı Samsun'da uyuşturucu ticareti: 1 kişi tutuklandı

DERNEĞE TAHSİS EDİLDİ

Dr. Naci Şen'e teşekkür eden Arat, sözlerini şöyle sürdürdü: “24 Haziran 2021 tarihte göreve geldiğimizden bu yana üyelerimize ne söz verdiysek yerine getirdik. Naci Şen ağabeyimiz bir yer satın alıp derneğimize süresiz ve kira almaksızın Samsun TEMAD’a tahsis sözü vermişti. Bizler de gerekli çalışmayı yaptıktan sonra değerli büyüğümüz yeri alarak tahsisini derneğimize yapmıştır. Tüm TEMAD ailesine hayırlı uğurlu olsun.” 

Konuşmaların ardından Arat, Em. Binbaşı Dr. Naci Şen'e teşekkür plaketi sundu. 

İHA

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.