doğa yataks cemre
       
5s dikey izosam bilgi

Samsun’da Aralıksız Denetim! Kaymakam Büyükkaymakcı Yerinde İnceledi

WhatsApp Image 2021-05-11 at 10.43.13
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun’da Aralıksız Denetim! Kaymakam Büyükkaymakcı Yerinde İnceledi Samsun’un Asarcık İlçesi’nde koronavirüsle mücadele kapsamında aralıksız denetimler sürüyor.

Samsun’un Asarcık İlçesi’nde 18 günlük tam kapanma sürecinde de sıkı denetimler devam ediyor. Kaymakam Baha Büyükkaymakçı çalışmaları yerine inceledi

WhatsApp Image 2021 05 11 at 10.43.12 Samsun

KAYMAKAM YERİNDE DENETLEDİ

Polis ve jandarma ekipleri, sürücülerin izin belgelerinin uygunluğunu kontrol edip sosyal mesafe, hijyen ve maske konusunda da uyarılarla bulunurken Asarcık Kaymakamı Baha Büyükkaymakcı da pandemi ile mücadele kapsamında yürütülen çalışmaları yerinde denetledi.

WhatsApp Image 2021 05 11 at 10.43.14 Samsun

VAKA ARTIŞ HIZI DÜŞTÜ

Kaymakam Büyükkaymakcı ilçede yürütülen çalışmalar sonucu vaka artışının düştüğünü belirterek, “Polisimiz ve jandarma ekiplerimiz belirlenen noktalarda sürekli gezici ekiplerimiz devriyelerine aralıksız devam etmektedir Tam kapanmanın ilk gününden bugüne ilçemizde ihlalden kayda değer cezai işlem uygulanmazken ilçemiz kısıtlamanın başladığında en yüksek vaka oranına sahipken son günlerde en alt seviyelere inmiştir. Kısıtlama kurallarına rivayetlerinden dolayı tüm Asarcıklılara teşekkür ediyorum. Biraz daha sabır güzel günlerimiz için sabredelim “ifadelerini kullandı.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir