Samsun'da voleybolun duayen isimlerinden Turan Yüzüak adına turnuva düzenleniyor. Sinop, Ordu ve Samsun'dan toplam 4 takımın katılacağı anlamlı turnuva 24 Eylül'de başlayacak 

4 TAKIM KATILACAK 

Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu: "Galibiyeti hak ediyorduk" Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu: "Galibiyeti hak ediyorduk"

Samsun ve ülke voleybolunun duayen ismi, hocaların hocası Turan Yüzüak adına turnuva düzenleniyor. Türkiye Voleybol 2. Ligi'nde yer alan dört kadın takımın katılacağı ve iki gün sürecek müsabakalar Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek. Sinop Ayancık Belediyespor, Ordu Çamlıkspor, Ünye Gençlikspor ve Samsun Çarşamba Gençlikspor’un katılacağı turnuva 24-25 Eylül tarihlerinde oynanacak. 

VOLEYBOL SEVERLERE ÇAĞRI 

Organizasyon komitesi adına bir açıklama yapan Dr. Kubilay Yüzüncü, “Turan hoca ülke voleyboluna çok uzun yıllar emek verdi. Yüzlerce sporcu ve antrenör üzerinde büyük emeği var. Efsanelerin değerini bizler onlar hayatta iken vermek gerekir. Biz de bunu yapıyoruz. Adına düzenlediğimiz turnuvada birlikte olacağız. Organizasyona destek veren sponsorlarımıza çok teşekkür ediyoruz” dedi. Yüzüncü, tüm voleybol severleri yeni sezon öncesi gerçekleştirilecek böylesine önemli ve anlamlı turnuvayı izlemeye davet etti.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.