doğa calven cemre
 
5s dikey arslan bilgi

Samsun’da Kahreden Bekleyiş! Her Yerde Aranıyor

Samsun'da Acı Olay! O Şahsı Arama Çalışmalarına Ara Verildi
Daha Fazla Göster

Samsun’da Kahreden Bekleyiş! Her Yerde Aranıyor Samsun’un Bafra ilçesinde denizde boğulma tehlikesi geçiren anne ile kızı kurtarılırken, onları kurtarmak için denize girerek kaybolan kuzenlerini arama çalışmasına bugün devam edilecek

Olay, Bafra ilçesi Koşu Mahallesi’nde dün 17.30 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Ankara’dan yakınlarının düğünü için Samsun’a gelen Sevilay Kılıç (41), kızı Elif Kılıç (13) ve kuzeni Emre Kılıç (30) deniz kenarına gitti. Burada mendirek üzerinde kayalıklardan kayan 13 yaşındaki Elif Kılıç, denize düştü.

AW377190 02 Foto Galeri

Denize düşen kızını kurtarmak için anne Sevilay Kılıç suya atladı. Anne-kızın çırpınışlarını gören kuzenleri Emre Kılıç da onları kurtarmak için denize atladı. Kayalıklarda balık tutan 2 kişi tarafından anne-kız boğulmaktan son anda kurtarılırken, Emre Kılıç ise denizde kayboldu. Boğulmaktan son anda kurtarılan anne-kız, cankurtaranla Bafra Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

AW377190 03 Foto Galeri

Anne-kızı kurtarmak isterken denizde kaybolan Emre Kılıç, olay yerine gelen Samsun İl Emniyet Müdürlüğü Deniz Limanı Şube Müdürlüğü Su Altı Grup Amirliği’ne bağlı dalgıç polisler, Sahil Güvenlik Komutanlığı’na bağlı ekipler ve İl Jandarma Komutanlığı su altı arama kurtarma ekipleri tarafından yürütülen arama çalışmalarına havanın kararmasıyla ara verildi.

AW377190 02 Foto Galeri

Arama çalışmaları bu sabah helikopter desteği ile devam edecek.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir