Samsun'da kurban kesmek isterken yaralanan acemi kasaplar bu bayramda da hastane acillerini doldurdu.

ACİLLERE KALDIRILDILAR

İslam alemi tarafından kutlanan Kurban Bayramı’nda bayram namazının ardından kurbanlıklar kesilmeye başlandı. Kurbanlıkların kesilmeye başlamasından kısa bir süre sonra hastane acilleri hareketlendi. Kendilerini kesen acemi kasaplar acillere kaldırıldı.

ACEMİ KASAPLAR KENDİLERİNİ KESTİ

Bazı acemi kasaplar ellerindeki bıçağı hayvan yerine kendisine batırırken, bazı kasaplar ise kurbanlıkları devirirken ya düştüler ya da hayvanın altında ezilerek yaralandılar. Kurban keserken yaralanan acemi kasaplar ambulans, kendi araçları ve yakınlarının araçları ile hastanelere yetiştirilmeye çalışıldılar.

"AĞABEYİM KESTİ"

Kurbanlık keserken yaralanan acemi kasaplar, “Ufak bir kaza geçirdik. Çok büyük bir şey olduğunu sanmıyorum” ifadelerini kullanırken, bazı acemi kasaplar ise kendilerine gülerek, “Ağabeyimle tarla meselesi yüzünden kavga ettik, o da beni kesti gibi” esprili cevaplar verdiler.

TÜM ACİL SERVİSLER DOLDU

Yaralanan acemi kasaplar, saat 07.30’dan itibaren Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi başta olmak üzere Samsun’daki tüm hastanelerin acil servislerini doldurmaya başladı.

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı'dan yoğun mesai! Salıpazarı'nda mahalle mahalle gezdi AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı'dan yoğun mesai! Salıpazarı'nda mahalle mahalle gezdi

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.