banner1518

banner1577

banner1526

banner1588

banner1496

banner1324

banner1581

Yılmaz'dan sert tepki...Bafralılar Demir'i affetmeyecek

İYİ Parti Bafra İlçe Başkanı Aydoğan Yılmaz, ilçede yapılması planlanan projelerin Büyükşehir tarafından iptal ettirilmesine, tepki gösterdi.

Samsun 05.03.2021, 22:19
301
Yılmaz'dan sert tepki...Bafralılar Demir'i affetmeyecek

 Yılmaz'dan sert tepki...Bafralılar Demir'i affetmeyecek İYİ Parti Bafra İlçe Başkanı Aydoğan Yılmaz, ilçede yapılması planlanan projelerin Büyükşehir tarafından iptal ettirilmesine, tepki gösterdi.

 


İYİ Parti Bafra İlçe Başkanı Aydoğan Yılmaz, ‘Kapıkaya Yamaç Paraşütü Tesisleri ve Bafra Kolay Sahilyolu ve Çevre Düzenlemesi’projelerinin Büyükşehir tarafından iptal ettirildiğini öne sürerek, “Bafralılar,  Mustafa Demir’in gösterdiği üvey evlat muamelesini affetmeyecektir” dedi.

“PROJELERİ İPTAL ETTİRİYOR”
Bafra için onaylanan projelerin iptal ettirilmesine tepki gösteren Başkan Yılmaz, “Mustafa Demir, turizm ve altyapıyla ilgili bütün projeleri diğer ilçelere yaparken, Bafra için onaylanan projeleri iptal ettiriyor. Bafralılar bu üvey evlat muamelesini affetmeyecektir. Türkiye’nin turizmine, tarımına ve ihracatına, çözüm üretemeyen iktidar, yerel siyasette de Bafra’nın ekonomisine katkı sağlayacak projelere de köstek oluyor” ifadelerini kullandı. Yılmaz, Büyükşehir Belediyesi Proje Geliştirme Daire Başkanlığı tarafından meclise sunulan ve eylül 2020’de kabul edilen ‘Bafra Kapıkaya Yamaç Paraşütü Tesisleri ve Bafra Kolay Sahilyolu ile Çevre Düzenlemesi Projeleri’nin iptal olduğunu bu durumu doğru bulmadığını söyledi.

Yorumlar (0)