banner1571

banner1584

banner1334

banner1499

banner1496

banner1324

banner1581

Yıldırım, sağlık durumu hakkında SMG'ye konuştu... 'Sevginiz beni ayakta tutuyor' 

Koronavirüs nedeniyle ölümden dönen Başkan Yüksel Yıldırım'ın sağlık durumu hakkında SMG'ye konuştu. Yıldırım, ''Her geçen gün daha iyiye gidiyorum. Taraftarın sevgisi beni ayakta tutuyor'' dedi 

SAMSUN 10.02.2021, 08:16 10.02.2021, 09:01
10087
Yıldırım, sağlık durumu hakkında SMG'ye konuştu... 'Sevginiz beni ayakta tutuyor' 

Koronavirüs nedeniyle ölümden dönen Başkan Yüksel Yıldırım'ın sağlık durumu hakkında SMG'ye konuştu. Yıldırım, ''Her geçen gün daha iyiye gidiyorum. Taraftarın sevgisi beni ayakta tutuyor'' dedi 
 

DOKTORLARDAN YOĞUN MESAİ 

Yılport Samsunspor'da merak edilen soruların başında gelen Başkan Yüksel Yıldırım'ın sağlık durumunun nasıl olduğu geliyor. Gazetemiz Spor Servisi Müdürü Salim Yıldız, Başkan Yıldırım ile görüşerek sağlık durumu hakkında bilgiler aldı. En yakın arkadaşı Başkan Yardımcısı Mustafa Kemal Erkanat'ı korona virüs nedeniyle kaybeden ve kendisi de ölümden dönen Yıldırım, her geçen gün daha iyiye gittiğini söyledi.

HAZİRAN AYINI İŞARET ETTİ 

Yıldız'ın sorularını yanıtlayan Başkan Yıldırım, ''Haftanın 7 günü bazı günler 2, 3 seans fizyoterapistler eşliğinde çalışıyorum. Kolumda sinir sistemi ve sağ bacağımda düşük ayak tedavisi yapılıyor. Günde 5, 6 saat arası süren yorucu bir tedavi dönemi geçiriyorum. Kendim evde bisiklet sürüsü ve makaralı kol çalışmaları yapıyorum. Akciğerlerimi ise şu an yüzde 60,70 seviyelerine getirmek üzereyiz. Tedavim Haziran ayının sonuna kadar devam edecek'' diye konuştu.  

HER ŞEY GÜZEL OLACAK

Başkan Yüksel Yıldırım, ''Kilom 78'ten 85-86 kiloya çıktım. Şu an itibariyle evdeyim. Sadece doktora ve hastaneye kontrol amaçlı dışarı çıkıyorum. Bir de site içerisinde arada bir 1 saatlik yürüş yapıyoruz. Hayata resmen yeniden döndüm gibiyim. Zorlu günlerin üstesinden yavaş yavaş geliyorum. Bu süreçte aldığım dualar ve Samsunsporlu taraftarlarımızın sevgisi beni ayakta tutuyor. İnşallah daha güzel günlerde yine buluşacağız'' dedi.

Salim YILDIZ  

Yorumlar (10)
Neco 3 hafta önce
Başakanım dahasağlıklı daha güclü ve sportif birşekilde sahalara dönersiniz ınşAllah seviyoruz sizi
55555555 3 hafta önce
Geçmiş olsun başkan ülkemiz bir an önce kurtulur inşAllah bu sıkıntıdan
kozlukluvedat sen 3 hafta önce
ınsAllah başkanım Allah senı sevdıklerıen bagısladı bir an once donersin aramıza inşAllah
serdar keskin 3 hafta önce
Allah seni bizim başımızdan eksik etmesin başkanım
Ali Yücel.Havza 3 hafta önce
Allah acil şifalar versin başkanımız.Hayırlısı ile sizi en kısa zamanda aramızda görürüz InşAllah.Dualarımız size Başkanım Allaha amanet olun.
ekoo 3 hafta önce
geçmiş ola başkanım, güzel günler yakın...
Ahmet Uğurlu 3 hafta önce
Sayın Başkanım Allah sağlık sıhhat versin. İnşAllah her geçen gün daha da iyi olacaksınız.
Yaşar torun 3 hafta önce
Başkanım çok geçmiş olsun Allah şifa versin iyi yetisisiniz çok iyi inşAllah tamamen iyi leşlesiniz Allahın izniyle
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın