banner1518

banner1365

banner1526

banner1499

banner1525

banner1534

Vali Dağlı pazar denetiminde! Sigaraya dikkat çekti

Samsun Valisi Dr. Zülkif Dağlı, İçişleri Bakanlığı'nın valiliklere gönderdiği ‘koronavirüs denetimleri’ genelgesi kapsamında pazar yerini denetledi

SAMSUN 27.11.2020, 19:18 27.11.2020, 19:45
193
Vali Dağlı pazar denetiminde! Sigaraya dikkat çekti

Samsun Valisi Dr. Zülkif Dağlı, İçişleri Bakanlığı'nın valiliklere gönderdiği ‘korona virüs denetimleri’ genelgesi kapsamında pazar yerini denetledi.

MESAFE UYARISI

Vali Dağlı Atakum ilçesinde bulunan Türk-iş Pazarı'nda hijyen kurallarına uyulup uyulmadığını denetledi. Yetkililerden yapılan uygulamalar hakkında bilgi alan Vali Dağlı, pazarcı esnafına da uyarılarda bulundu. Tezgâh aralıkları, esnafın eldiven ve maske takması, müşteri ile pazarcı arasındaki mesafenin korunmasına dikkat edilmesi gerektiğin aktaran Dağlı, pazar yeri girişlerinde dezenfekte sıvılarının mutlaka bulunması gerektiğini hatırlattı.

SİGARAYA DİKKAT!

Denetim hakkında bilgi veren Vali Dağlı, “Pazarlar da durum çok fena değil ama eksiklerimizi giderelim. Pazarlarda korona riski özellikle bu dönemde çok arttı. Bunu ortadan kaldırmamız gerekiyor. Sigara konusuna da çok dikkat ediyoruz” dedi.
Denetime Atakum Kaymakamı Kemal Yıldız, Atakum Belediyesi Başkan Yardımcısı Şeref Aydın ve İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Ali Oruç katıldı.

Yorumlar (0)