banner1518

banner1567

banner1526

banner1499

banner1496

banner1324

banner1581

Vali Dağlı öğrencilere seslendi: "Şimdi sabır zamanı"

Samsun Valisi Dr. Zülkif Dağlı, uzaktan eğitim sürecindeki öğretmen ve öğrencilere seslenerek, "Şimdi az sabır, daha çok dikkat ve tedbir zamanı" dedi

SAMSUN 11.12.2020, 17:26
610
Vali Dağlı öğrencilere seslendi: "Şimdi sabır zamanı"

Vali Dağlı öğrencilere seslendi: "Şimdi sabır zamanı"

Samsun Valisi Dr. Zülkif Dağlı, öğretmen ve öğrenciler için bir mesaj yayımladı.  Vali Dağlı mesajında, artışa geçen vaka sayılarıyla ilgili uyarıda bulunurken öğretmen ve öğrencilere bu süreçte büyük görev düştüğünü söyledi. 

DÜNYANIN TAKDİRİNİ TOPLADI 

Vali mesajında Türkiye'nin uzaktan eğitim sürecinde büyük bir başarı gösterdiğini belirterek şu ifadeleri kullandı: "Kıymetli öğretmenlerim sevgili öğrenciler, salgın sürecinde ülkemizin uzaktan eğitimde gösterdiği başarı dünyanın takdirini topladı. Bu takdir sizedir. Eylül ayında kademeli olarak başladığımız günlerde okulların pandemi sürecinde en güvenilir yerler yaptığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Ayrıca vefa sosyal destek gruplarında görev alan öğretmenlerimizin  çabaları kıymetli büyüklerimizin gönlünde yer etmiştir.  Şimdi öğretmenlerimiz ve öğrencilerimize bir görev daha düşüyor. İlimizde son günlerde yaşanan yaşanan vaka artışının önüne geçmek için lütfen ailenizi ve çevrenizi eş dost dost ve akraba ziyareti yapmamaları ve evden çıkmamaları konusunda uyaralım. İnşallah okullarımız yine açılacak. Özlediğimiz her şeye yeniden kavuşacağız.  Şimdi az sabır daha çok dikkat ile tedbir zamanı. Hepinize sağlıklı ve başarılı günler diliyorum."

EĞİTİM CAMİASI GÖREVDE

İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen ise Vali Dağlı'ya teşekkür ederek, "Valimiz Dr. Zülkif Dağlı' ya öğretmen ve öğrencilerimize yönelik bu nazik mesajı için eğitim camiamız adına teşekkürlerimi sunuyorum. Kovid-19 ile mücadelede her zaman olduğu gibi bundan sonra da eğitim camiamızın tamamı üzerine düşeni fazlasıyla yapacaktır" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)