banner1518

banner1365

banner1526

banner1571

banner1496

banner1534

Vali Dağlı, bizzat dinledi! Sorunları bakanlığa iletecek

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, esnafın sorunlarını bakanlığa iletecek

SAMSUN 24.12.2020, 08:10 24.12.2020, 08:13
233
Vali Dağlı, bizzat dinledi! Sorunları bakanlığa iletecek

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, Samsun Esnaf ve Sanatkar Odaları Birliği Başkanı Hacı Eyüb Güler ile görüşerek, esnafın sorunlarının bakanlığa ileteceğini ifade ettiği öğrenildi.

ESNAFIN SORUNLARINI DİNLEDİ 

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı ile esnafın sorunları hakkında görüştüklerini belirten SESOB Başkanı Hacı Eyüb Güler, özellikle kredilerin ötelenmesi konusunu dile getirdiklerini, Vali Dağlı'nın ise bu konuyu, bakanlıkla bizzat görüşeceğini söylediğini ifade etti.  

YANIMIZDA OLDUĞUNU HİSSETTİK 

Vali Dağlı'nın esnafın yanında olduğunu belirten Başkan Güler, "Sayın Valimiz, bu dönemde esnafımızdan sabırlı olmasını istedi. Esnaf için İl Pandemi Kurulu olarak yapılabileceklerini sordu. Esnafın sorunlarıyla ilgili özellikle kredilerin ertelenmesi konusunu bakanlığa ileteceğini söyledi. Sayın Valimiz, esnafımızın yanında olduğunu bir kez daha hissettirdi. Tüm esnafımıza selamları var" dedi. 

EL BİRLİĞİYLE ATLATACAĞIZ

Bu arada Vali Dağlı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında esnafa teşekkür ederek, koronavirüs tedbir ve kısıtlamalarına titizlikle uyulmaya devam edilmesiyle bu zorlu süreci el birliğiyle atlatacaklarına ve kısa süre içerisinde esnaf ve sanatkarlarımızla Samsun ekonomisini güçlendirmeye ve her alanda geliştirmeye devam edeceklerine inandığını kaydetti.
 

Yorumlar (0)