banner1518

banner1365

banner1526

banner1345

banner1334

banner1324

Ünlü modacı Samsun'da! Bu kışın trenlerini açıkladı

banner1357

Samsun’da bir alışveriş merkezinde sevenleriyle buluşan ünlü modacılar Erol Albayrak ve Uğurkan Erez, kışın trend olacak renkleri açıkladı.

SAMSUN 18.10.2020, 14:20 18.10.2020, 14:46
275
Ünlü modacı Samsun'da! Bu kışın trenlerini açıkladı
banner1353

Dünyaca ünlü modacı Erol Albayrak, İstanbul dışındaki ilk mağazasını Atakum ilçesindeki bir AVM'de açarak yeni sezon ürünlerini takipçileriyle buluşturdu. Giyimine özen gösteren insanlar için bir buluşma noktası haline gelen alışveriş merkezinde bu hafta da moda rüzgarları esti.

SAMSUN'DA HAYRANLARIYLA BULUŞTU

Bir televizyon programında jüri olarak yer alan modanın duayen isimlerinden Uğurkan Erez de, bir iş ziyareti için geldiği Samsun’da hayranları ile görüştü. Samsunlular ünlü modacılar ile fotoğraf çekilmek ve tavsiyelerini almak için birbirleriyle yarıştı.

TREND RENKLERİ AÇIKLADILAR

Ziyaretlerinde kış modası ile ilgili bilgiler de veren ünlü modacılar, renk trendlerinin eskide kaldığını ve artık renkliliğin hakim olduğunu söyledi. Bu renklilik içinde kahverengi, siyah, lacivert ve neon tonlarını ayrı tutan modacılar, bu renklerin trendler içinde yer alacağını belirtti. Modacılar, önemli olanın kendini tanıyıp severek ve benimseyerek en iyi şekilde giyinebilmek olduğunu da dile getirdiler.

SAMSUN EN SEVDİĞİM YERLERDEN BİRİ

Ziyaretinden ve kış trendlerinden bahseden Uğurkan Erez, “Samsun benim en sevdiğim yerlerden biri. Burada da bir iş görüşmemiz vardı. Hadi dedik bir ziyaret edelim. Samsun deyince benim aklıma hep gülümseyen insanlar, mutlu şehir gelir. Bugün bir kere daha gördüm. Kış deyince kat kat giyineceksin odur. Bu sezon her türlü renkler var. Neon renklerinden tut her türlü renk mevcut. Ama tabii ki her zaman olduğu gibi kahverengi ve tonları derim. Tabii ki hanımefendiler için siyah gardıroplarının en vazgeçilmezi. Mühim olan proporsiyonlarını tanıyıp en iyi şekilde giyinebilmek. Her kadın güzeldir aslında. ‘Hiç kimsenin kilom var, kilom yok’ diye derdi olmasın. Herkes de en iyi şekilde, en şık şekilde ortaya çıkabilir” dedi.

Yorumlar (0)