banner1518

banner1585

banner1526

banner1588

banner1525

banner1324

banner1581

Togar dan okul atağı

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Vali Doç. Dr. Zülkif Dağlı ve İl Milli Eğitim Müdürü Çoşkun Esen ile bir araya gelerek, ilçeye ilkokul yapmak için protokol imzaladıklarını söyledi.

Samsun 08.03.2021, 17:49 08.03.2021, 17:51
82
Togar dan okul atağı

Togar dan okul atağı Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Vali Doç. Dr. Zülkif Dağlı ve İl Milli Eğitim Müdürü Çoşkun Esen ile bir araya gelerek, ilçeye ilkokul yapmak için protokol imzaladıklarını söyledi.

 

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Vali Doç. Dr. Zülkif Dağlı ve İl Milli Eğitim Müdürü Çoşkun Esen ile bir araya gelerek, Aşağıçinik Mahallesinde sekiz derslikli bir ilkokul yapmak için protokol imzaladıklarını belirtti.

TEKLİ EĞİTİME GEÇİLECEK
Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Başkan Togar, "Aşağıçinik Mahallemizde ilk ve ortaokul probleminin ortadan kalkması için eski mevcut binamızı ortaokul ve anaokulu olarak bırakıp onun hemen yanına sekiz derslikli bir ilkokul yapmak için Valimiz Zülkif Dağlı ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Çoşkun Esen ile protokol imzaladık. İnşallah önümüzdeki eğitim öğretim döneminde ilkokul çocuklarımız ayrı ve bağımsız bir binada daha sağlıklı daha konforlu eğitim alacaklar. Böylelikle ilçemizde bir okulumuz daha ikili eğitimden tekli eğitime geçmiş olacak" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)