banner1589

banner1608

banner1526

banner1588

banner1496

banner1324

banner1581

Terme'de korona denetimleri artırıldı

Terme Belediyesi tarafından, ilçe genelinde bulunan semt pazarlarında korona virüs salgınına karşı denetimler sürüyor.

Samsun 02.03.2021, 15:51
998
Terme'de korona denetimleri artırıldı

Terme'de korona denetimleri artırıldı  Terme Belediyesi tarafından, ilçe genelinde bulunan semt pazarlarında korona virüs salgınına karşı denetimler sürüyor.

Türkiye genelinde vaka sayılarının artmasıyla birlikte Terme Belediyesi zabıta ekipleri korona virüs tedbirleri kapsamında pazar yerlerini denetledi. Vatandaşları, korona virüse karşı korumak, maske ve sosyal mesafe gibi tedbirlerin uygulanmasını sağlamak için ilçede bulunan tüm pazar yerlerinde denetim yapan Terme Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, vatandaşlara ve pazar esnafına maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyulması yönünde anonslar yaparak, vatandaşlara uyarıda bulunuyor.

Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, pazar alanlarındaki denetimlerin sürdüğünü ifade ederek, “Pazar yerlerinin giriş ve çıkışlarına belediyemiz tarafından koyulan dezenfektan aparatı da vatandaşlarımıza hijyen bakımından önlem almasına yardımcı oluyor. Hemşerilerimizin pazar alışverişlerini daha sağlıklı, hijyenik ve güvenli ortamda yapmaları için çalışmalarımızı ve denetimlerimizi taviz vermeden sürdüreceğiz. Bu denetimlerimizi halkımızın sağlığı için yapıyoruz. Bugüne kadar kurallara gösterdikleri hassasiyet için hemşerilerime teşekkür ediyor, aynı hassasiyetin devam etmesini bekliyoruz" dedi.
Ayrıca, Terme Belediyesi zabıta ekipleri ve Büyükşehir Belediyesi Ölçü Tartı Ayarları Grup Amirliği'yle birlikte pazarcı esnafının terazilerini de denetleyerek, mühür zamanı gelmiş terazilerin kontrolleri, ayar kontrolleri gibi işlemleri gerçekleştirdi.

Yorumlar (1)
Oktay ÜNSOY 1 ay önce
Samsun ve ilçeler elden gitmiş yöneticilerin hepsi halen reklam peşindeler Allah islah etsin