banner1620

banner1577

banner1526

banner1588

banner1496

banner1324

banner1581

Terme'de aralıksız kar mücadelesi

Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, hava şartları nedeniyle vatandaşların olumsuzluk yaşamaması için, ekiplerin günün ilk saatlerinden itibaren çalıştığını söyledi.

Samsun 17.02.2021, 14:25
59
Terme'de aralıksız kar mücadelesi

Terme'de aralıksız kar mücadelesi Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, hava şartları nedeniyle vatandaşların olumsuzluk yaşamaması için, ekiplerin günün ilk saatlerinden itibaren çalıştığını söyledi.

 
 
Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, Temizlik İşleri Müdürlüğü'ne ait ekiplerin buzlanma nedeniyle vatandaşların olumsuzluk yaşamaması için, cadde ve yoğun kullanılan alanlarda solüsyon uygulamasının gerçekleştirildiğini belirtti.

ÖZVERİLİ ÇALIŞMA
Günün ilk saatlerinden itibaren ekiplerin aralıksız çalıştığını belirten Başkan Kılıç, "Temizlik İşleri Müdürlüğümüze ait ekiplerimiz, hemşerilerimizin buzlanma nedeniyle herhangi bir olumsuzluk yaşamaması için, sabahın ilk ışıklarından itibaren cadde, kaldırım ve yoğun kullanılan alanlarda solüsyon uygulaması yaptı. Gece gündüz demeden vatandaşlarımız için büyük bir özveri ile çalışan tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ederim. Yılmadan, yorulmadan, usanmadan var gücümüz ile Terme için çalışmaya devam edeceğiz" diye konuştu.

Yorumlar (0)