banner1223

Taşçı'dan Müftülere Destek Sözü

Samsun İl Müftüsü Yard. Doç. Dr. Hayrettin Öztürk ve Atakum Müftüsü İsmail Keskin, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'dan ilçede yapılması planlanan müftülük binası ve yurtlar için yardım talebinde bulundular.Samsun İl Müftüsü...

Taşçı'dan Müftülere Destek Sözü
Samsun İl Müftüsü Yard. Doç. Dr. Hayrettin Öztürk ve Atakum Müftüsü İsmail Keskin, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'dan ilçede yapılması planlanan müftülük binası ve yurtlar için yardım talebinde bulundular.
Samsun İl Müftüsü Yard. Doç. Dr. Hayrettin Öztürk ve Atakum Müftüsü İsmail Keskin, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'yı makamında ziyaret etti. Atakum'un nüfusunun günden güne arttığını, nerede ise 200 binlere dayandığını belirten İlçe Müftüsü İsmail Keskin, "Burada güzel bir müftülük binasına ihtiyaç vardır. Bunu sizinle başarabileceğimizi biliyoruz" dedi.
Diyanet İşleri Başkanlığı'nın Atakum’da üç adet yurt yapma planı olduğunu söyleyen İl Müftüsü Dr. Hayrettin Öztürk ise,"Bunlardan birinin arsası hazırdır. Diğerleri için yer arayışımız sürmektedir. Bu konularda bize yardımcı olacağınıza inanıyoruz" diye konuştu.
Müftü Öztürk ve Keskin ile plan üzerinde incelemelerde bulunan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, "Daha büyük ve geniş bir müftülük binası ile kız ve erkek öğrenci yurtlarının yapılacak olması güzeldir. Müftülük binası ve yurtlar için yer tespit etme ve alma çalışmalarınıza imkanlarımız ölçüsünde yardımcı olurum. Uğraşlarınız halka hizmet içindir ve ben buna severek destek veririm" şeklinde konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1226

banner1127

banner1148