banner1518

banner1365

banner1526

banner1499

banner1496

banner1324

Survivor'ın Angolalı yarışmacısı: 'Kendimi Samsunlu olarak görüyorum!' Steven Salam Kimdir?

Survivor 2021 yarışmacıları arasında en dikkat çeken isimlerinden biri olan Steven Salam, "Kendimi Samsunlu olarak görüyorum" dedi.

SAMSUN 11.01.2021, 09:46
589
Survivor'ın Angolalı yarışmacısı: 'Kendimi Samsunlu olarak görüyorum!' Steven Salam Kimdir?

Survivor'ın Angolalı yarışmacısı: 'Kendimi Samsunlu olarak görüyorum!' Steven Salam Kimdir? Survivor 2021 yarışmacıları arasında en dikkat çeken isimlerinden biri olan Steven Salam, "Kendimi Samsunlu olarak görüyorum" dedi.

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2021 yarışmacıları arasında en dikkat çeken isimlerinden biri olan Steven'ın hayatı ile ilgili detaylar merak ediliyor. Lise ve üniversiteyi Türkiye'de okuyan Steven Salam, Survivor'ın Gönüllüler takımında yarışıyor. İzleyiciler ise Survivor Steven kimdir, nereli sorusunu internet üzerinden araştırıyor. İşte Survivor 2021 gönüllüsü Steven Salam hakkında merak edilenler...

Steven Salam, "Dedem Portekizli Angola'da doğdum Kongo'da buyudum ama kendimi Samsunlu olarak görüyorum" sözleri ile büyük beğeni topladı.

SURVIVOR STEVEN SALAM KİMDİR?

Steven Salam, Demokratik Kongo Cumhuriyetinden 2011’de Türkiye’ye gelmiş. Ve lise ve üniversiteyi Türkiye’de okudu.

Steven Salam, 2019’da Manisa Celal Bayar Üniversitesi Spor bilimleri Fakültesi Futbol Antrenörlük eğitim bölümünden mezun oldu.

Geçen sene şampiyon olan ve 1. Amatörden Süper Amatöre çıkan İzmir Karayollar (Yolspor) takımında oynadığını belirten Steven Salam “Şimdi ise asıl maceraya gidiyorum SURVİVORA” sözleri ile yarışmaya dair duygularını açıkladı.

Yorumlar (3)
Onur55 2 hafta önce
Neden samsunlu hissediyorum demiş bana bunun haberini ver.
Ali55 2 hafta önce
Samsun da lise okudu. Ben çok iyi tanırım.
Ali 2 hafta önce
Liseyi Samsun da okudu çünkü.