banner1518

banner1567

banner1526

banner1345

banner1334

banner1534

Samsunlu o oyuncu 'Arka Sokaklar'da 

Samsunlu ünlü oyuncu Mehmet Aras, Arka Sokaklar dizisinin oyuncu kadrosuna dahil oldu. 

SAMSUN 14.01.2021, 14:46 14.01.2021, 16:50
4623
Samsunlu o oyuncu 'Arka Sokaklar'da 

Samsunlu o oyuncu 'Arka Sokaklar'da Samsunlu sanatçı Mehmet Aras, Arka Sokaklar dizisinin oyuncu kadrosuna dahil oldu. 

 
Samsunlu ünlü oyuncu Mehmet Aras, Arka Sokaklar dizisinde parasını alamadığı kiracısı İrfan ve ailesine zorbalık yapan Bekir adlı bir mafya kabadayısını canlandıracak.

Mehmet Aras, dizinin finalinde de Selin komiseri bıçaklayarak dizinin reytinglerindeki büyük çıkışın mimarı olmuştu. Yönetmenliğini Orhan Oğuz'un; başrollerini Zafer Ergin; Şevket Çoruh; İlker İnanoğlu ve Özgür Ozan'ın paylaştıkları Arka Sokaklar dizisi,  her cuma saat 20.00'de Kanal D'de izleyicilerle buluşuyor. Aras’ın dizinin her bölümünde seyircilerine yeni heyecanlar yaşatması bekleniyor.

MEHMET ARAS KİMDİR?

1974 Samsun doğumlu olan oyuncu, öğrenim hayatını Samsun’da tamamladı. Lise’den sonra Samsun Şehir Tiyatrolarında çalıştı.

2004 yılından sonra birçok dizide rol alan Aras, Umut Yolcuları, Çile, Kırık Hayatlar, Tuzak, Kolye ve Yeşilçam gibi sinema filmlerinde oynadı. Ustura Kemal, Arka Sokaklar, Hızsız Polis, Binbir Gece, Kurtlar Vadisi, Muhteşem Yüzyıl gibi birçok dizide de rol aldı.

2007’de özel tiyatro kurdu. Genellikle Necip Fazıl’ın eserlerine yer veren oyuncu, oyunlarını sergilemek için turnelere çıktı. Bunların yanında tiyatrosunda çocuk oyunları da sergileyen Aras, çocuk oyunlarında Ömer Seyfettin’in eserlerini tercih etmektedir.

Duruşunu, sesisi ve fiziğini, rol karakterlerine tam olarak yansıtan Aras, genellikle sert karekterlerin oyuncusudur.

Yorumlar (3)
Cumhur 7 gün önce
Samsun'da şehir tiyatrosu hiç olmadı
ONUR 6 gün önce
ŞEHİR TİTYATROSUN VARDI DA BİZİM Mİ HABERİMİZ OLMADI ACABA
Turgay 5 gün önce
Çiftlik caddesinin sonun da vardı