banner1589

banner1585

banner1526

banner1588

banner1587

banner1324

banner1581

Samsun Valiliği nden korona açıklaması... Her gün denetim yapılacak

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı başkanlığında 'Kovid-19 Pandemi Toplantısı' gerçekleştirildi.

Samsun 03.03.2021, 19:01
330
Samsun Valiliği nden korona açıklaması... Her gün denetim yapılacak

Samsun Valiliği nden korona açıklaması... Her gün denetim yapılacak Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı başkanlığında 'Kovid-19 Pandemi Toplantısı' gerçekleştirildi.


 
'Kontrollü Normalleşme Döneminde' İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun talimatları ile uygulanacak olan 'Dinamik Denetim Modeli' çerçevesinde atılacak adımların görüşüldüğü 'Kovid-19 Pandemi Toplantısı' Vali Doç. Dr. Zülkif Dağlı başkanlığında gerçekleştirildi.

'DİKKATLİ OLUNMALI'
Vali Dağlı, 'Dinamik Denetim Modeliyle' her bir il ve ilçede mülki idare amirleri ve kurum müdürlerinin başkanlığında, kolluk kuvvetleri ve diğer kamu personelinden oluşturulacak genel denetim ekipleriyle, ayrıca yerel yönetimler, STK'lar, OSB yönetimleri ve meslek odalarınca oluşturulacak denetim ekipleriyle düzenli olarak her gün sahada denetim yapılacağını, kontrollü normalleşme döneminde kurallara uymanın her zamankinden daha önemli olduğunu, sürecin her gün daha iyiye doğru ilerlemesi ve Kovid-19'un sosyal ve ekonomik hayatımız üzerindeki etkisinin azaltılması için vatandaşlarımızdan çok daha dikkatli olmalarını istedi.

Yorumlar (1)
Haluk 2 ay önce
Kardeşim açık havada maske var mı diye kontrol edeceğinize şu tramvaya dolmuşlara bir el atın mal mısınız siz ?