banner1571

banner1567

banner1526

banner1588

banner1525

banner1324

banner1581

Samsun'nun tanınmış ismi Amerika'da koronavirüsten vefat etti

Samsun'un tanınmış iş insanlarından kapatılan Karadeniz İşadamları Federasyonu Başkanı Osman Reis, FETÖ davası nedeniyle firari olarak yaşadığı Amerika'da yakalandığı koronavirüs nedeniyle tedavi gördüğü hastanede vefat etti.

Samsun 06.03.2021, 21:57 06.03.2021, 22:06
7299
Samsun'nun tanınmış ismi Amerika'da koronavirüsten vefat etti

Samsun'nun tanınmış ismi Amerika'da koronavirüsten vefat etti Samsun'un tanınmış iş insanlarından kapatılan Karadeniz İşadamları Federasyonu Başkanı Osman Reis, FETÖ davası nedeniyle firari olarak yaşadığı Amerika'da yakalandığı koronavirüs nedeniyle tedavi gördüğü hastanede vefat etti.

Samsun'da akaryakıt istasyonunun yanı sıra birçok dalda faaliyet gösteren Osman Reis, 15 Temmuz darbe girişiminden sonra FETÖ soruşturmalarında adı geçince Amerika'ya firar etmişti.

Osman Reis'in cenazesinin Pensilvanya'da toprağa verileceği öğrenildi.


 

Yorumlar (28)
Erdi 1 ay önce
Allah Rahmet eylesin. Mekanı Cennet olsun.
Cemil 1 ay önce
Allah rahmet eylesin, bu dünyada tanıdığım en temiz, en cesur ve en şerefli insanlardan bir tanesiydi. O bu dünyadan makamına ulaştı. Samsun'dan açmış olduğu sofra Dünya'nın her yerine ulaştı. Bu hayatta ne kadar çok yaşadığın değil, geriye ne bıraktığın ve ne kadar insanın hayatına dokunabildiğin önemlidir. O'nun hayatı bu konuda bir ders niteliği taşır. Tüm sevenlerine ve ailesine baş sağlığı diliyorum.
mahmut yaka 1 ay önce
osman reis benim dayimdi. ????????????????????
Adem 1 ay önce
Güzel insan... Işıklar içinde uyu. Dik duruşun ve hayatın kitaplara konu olacak cinsten.
ali akyüz 1 ay önce
adamın elinden benzinliği aldılar kunpasla
Arçan 1 ay önce
Osman abim yolun açık olsun siz yıldızlar gibiydin bu dünyada tarih yazarak ettin seni bu kadim millet asla unutmayacak. İyiki seni tanımışım gerçek bir insan gördüm bu yalan dünyada
Samsunlu 1 ay önce
Güzel insan osman abim, mekanın cennet olsun, varsın asrın zalimleri zülmededursun elbet mahşerde hesaplaşacaz onlarla. Sana ve senin gibilere terörist diyenlerdir asıl terörist.
Enes 1 ay önce
Benim tanıdığım, gördüğüm Karadeniz’in en mert, en yiğit, en vefalı kahramanlarından güzel insan Osman abim rabbim seni mağfireti ile sarmalasın.. senin gibi vefalı bir insanı üzen, sana gadreden zalim ve avenelerini Allah a havale ediyorum
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın