banner1571

banner1585

banner1526

banner1499

banner1576

banner1534

banner1581

Samsun'da polisten önce ceza sonra yumruk yedi

Samsun'da sokağa çıkma kısıtlaması esnasında meydana gelen olayda eşiyle birlikte hastaneye giderken polisler tarafından durdurulan Gökhan Pala isimli vatandaş, polisten önce ceza yedi sonra yumruk.

SAMSUN 15.12.2020, 09:58 15.12.2020, 12:23
6048

Samsun'da polisten önce ceza sonra yumruk yedi - Samsun'da sokağa çıkma kısıtlaması esnasında meydana gelen olayda eşiyle birlikte hastaneye giderken polisler tarafından durdurulan Gökhan Pala isimli vatandaş, polisten önce ceza yedi sonra yumruk.

HASTANEYE GİDEN ÇİFTE CEZA KESİLDİ

Samsun'da meydana gelen olayda Samsun'da sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu cumartesi günü Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi'ne gitmek için eşiyle birlikte arabasıyla yola çıkan Gökhan Pala, polis ekipleri tarafından durduruldu. Polisler, Pala çiftine kısıtlama nedeniyle ceza kesti.

EŞİNİN YANINDA YUMRUKLADI

Kesilen cezanın ardından tekrar aracına binen Gökhan Pala'nın yanına gelen polis memuru, bir şeyler söyledikten sonra bir anda eşinin yanında Pala'yı yumrukladı. 

BİR ŞEY YOK RAPORU VERİLDİ

Aldığı darbe sonucu polislerle Eğitim Araştırma Hastanesi'ne giden Pala'ya, 'Bir şey yok' raporu verildi. Gece rahatsızlanan ve yüzü şişen Pala'nın, acile giderek muayene olması sonrasında, burnunun kırıldığını ve iç kanamasının olduğu anlaşıldı.

Olay sırasında Gökhan Pala'nın eşi Cansu Pala'nın çektiği videoya yansıyan ve sosyal medyada tepkiye yol açan görüntülerde polis memurlarının görüntü alınmasını engellemeye çalıştığı görüldü

Yorumlar (8)
Zeki torun 3 ay önce
Samsun ciddi bir polis terörü başladı... yazık...
Yunus emre 3 ay önce
Artık partiye üye olan herkesi polis yaparlarsa sonuçlarda bu olur
merv 3 ay önce
Bence sadece samsun olarak değil tüm türkiye de genel olarak böyle. Babalarının çiftliği gibi davranıyolar. Tamam polisi seviyoruz canımız onlara emanet ama hak edene de etmeyene de Allah ne verdiyse yapıştırıyolar. Bekçiler de dahil.
Boş sokakta yürüyorum karşıdan bekçi ağzındaki maske çene altında beni görünce maskeyi tam takıyo bana artislik yapıyo. Tamam ben takmıyorum sen de takmıyosun. ee artisliğin kime
Vatandas 3 ay önce
Polis vurdu ise yanlış yapmış. Resmî görevi işlemi yap. Polis kimse internete linç etmesin. Polis dayak yese idi kimse bu kadar konuşmazdı.
Zafer kapan 3 ay önce
Valla burası muz cumhuriyeti değil
Şeref 3 ay önce
Polis az bi vatandaştan terslik görünce halkın vatandaş olduğunu unutuyor polis şiddeti başlıyor
Vatandaş 3 ay önce
Gereken ceza örnek teşkil etmeli...ne zannediyor kendini
İsimsiz 3 ay önce
Video da başbakan gibi kasılan polis arkadaşım vatandaşın verdiği vergiler ile devletten geciminizi sağlıyorsunuz. Vatandaşa terörist gibi davranmayı bırakın artık .