banner1571

banner1567

banner1526

banner1588

banner1576

banner1324

banner1581

Samsun'da mucize kurtuluş... Pencereden düştü, burnu bile kanamadı

Samsun'da 2,5 yaşındaki Irak uyruklu kız çocuğu Durah A.H., birinci kattaki evlerinde yaslandığı penceredeki sinekliğin yırtılması sonucu aşağı düştü. Zemin kattaki çamaşır ipi sayesinde hızı yavaşlayan küçük Durah, olayı yara almadan atlattı.

Samsun 27.02.2021, 15:03
540
Samsun'da mucize kurtuluş... Pencereden düştü, burnu bile kanamadı

Samsun'un İlkadım ilçesi Zafer Mahallesi 2'nci Sokak'ta evde oyun oynayan Irak uyruklu ailenin 5 çocuğundan en küçüğü Durah A.H. pencerenin önündeki masanın üzerine çıktı. Küçük çocuk, açık olan pencereye yaslandığı sırada bir anda penceredeki sineklik yırtıldı.

Durah, birinci kattan düştü. Bu sırada zemin kattaki çamaşır ipine çarpan küçük çocuğun düşme hızı yavaşladı. Beton zemine düşen Durah A.H., ailesi tarafından çağırılan ambulansla Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde kaldırıldı. Yapılan kontrollerde, olayı yara almadan atlattığı belirlenen küçük çocuk, evine gönderildi. 


Evine dönen küçük kızın ailesi büyük mutluluk yaşadı. Baba Abbas Hikmet Nasif, kızının durumunun iyi olduğunu belirterek, "Allah'a şükür bir şey olmadı. Hastanede baktılar, kızım iyi" dedi.

Yorumlar (0)