banner1620

banner1608

banner1526

banner1588

banner1576

banner1324

banner1581

Samsun'da Kübra Kaymakam gönülleri fethetti

Samsun'un Ayvacık İlçesi'nde göreve başlayan Kaymakam Kübra Baka, hem ilçedeki denetimlere katıldı, hem de vatandaşların sorunlarını dinledi

Samsun 06.03.2021, 12:26 06.03.2021, 12:43
414
Samsun'da Kübra Kaymakam gönülleri fethetti

Samsun'un  görevdeki en genç ve tek kadın kaymakamı olarak, Ayvacık İlçesi'nde göreve geldiği ilk andan itibaren, mahalle mahalle gezerek incelemelerde bulunan Kaymakam Kübra Baka, hem koronavirüs denetimlerine katıldı, hem de Tepealtı Mahallesi'ni ziyaret ederek vatandaşları dinledi.

VATANDAŞI DİNLEDİ
İlçe Jandarma Komutanı ve İlçe Emniyet Amiri ile birlikte Tepealtı Mahallesi'ne ziyaret gerçekleştiren Baka, Tepealtı İlkokulu'nda vatandaşlarla bir araya gelerek, mahalle muhtarından mahalle ile ilgili bilgi aldı. Baka, vatandaşlar ile sohbet edip mahallenin gereksinimleri hakkında fikir alışverişinde bulundu. Mahalledeki çocukları da unutmayan Kübra Kaymakam, miniklere hediyeler verdi.

VATANDAŞA TEŞEKKÜR ETTİ

Kaymakam Baka, Tepealtı mahallesinde koronavirüs vakası bulunmadığını belirterek, hassasiyetlerinden dolayı vatandaşlara teşekkür etti. Vaka olmamasının rehavet oluşturmaması gerektiğini beliren Baka, her zamanki gibi maske, mesafe ve temizlik kurallarına dikkat edilmesi, misafirliğe gitme, misafir kabul etme gibi aktivitelerden kesinlikle uzak durulması gerektiğini ifade etti.

Yorumlar (0)