banner1518

banner1567

banner1526

banner1499

banner1334

banner1324

Samsun'da koronavirüs hastası böyle seslendi: 'Hakkımı helal etmiyorum'

Samsun'da koronavirüs tedavisi gören 49 yaşındak, Mustafa Zeytin yaşadıklarını anlatarak, "Maske takmayanlara hakkımı helal etmiyorum" dedi.

SAMSUN 23.11.2020, 16:03
9009
Samsun'da koronavirüs hastası böyle seslendi: 'Hakkımı helal etmiyorum'

Samsun'da koronavirüs tedavisi gören 49 yaşındak, Mustafa Zeytin yaşadıklarını anlatarak,  "Maske takmayanlara hakkımı helal etmiyorum" dedi.

HAKKIMI HELAL ETMİYORUM

SAMSUN’da hastanede koronavirüs tedavisi gören Mustafa Zeytin (49), yaşadığı anları anlattı. maske, mesafe ve hijyen gibi kurallara uyduğu halde salgın hastalığına kapıldığını belirten Zeytin, "Maske takmayanlara hakkımı helal etmiyorum" dedi.

Kentte yaşayan Mustafa Zeytin’e, geçen hafta görülen bazı semptomlar üzerine hastanede koronavirüs testi yapıldı. Covid-19 test sonucu pozitif çıkan Zeytin, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi’nde tedaviye alındı. Bir haftadır tedavisi süren Mustafa Zeytin, hastanedeki görevli doktoru tarafından görüntülendi.

‘HAKKIMI HELAL ETMİYORUM’

Konuşmakta güçlük çeken Mustafa Zeytin, maske, mesafe ve hijyen gibi kurallara uyduğu halde salgın hastalığına kapıldığını belirterek, herkese bu kurallara uyma çağrısında bulundu. Zeytin “Kendimi güçsüz hissediyorum, gücüm yok. Göz kapaklarımızı açıp kapayacak halim yok. Anlayamadım ki bu nasıl bir hastalık; çok zor. Herkes kurallara uysun. Ben tüm kurallara özellikle maske takmaya çok dikkat ettim. Maske takmayanlara hakkımı helal etmiyorum” dedi.

Yorumlar (1)
Asım gülerce 1 ay önce
Rabbim sen şafi ismin hürmetine , habibin ve dostların hürmetine ' Ülkemin , milletimin ve ümmeti muhammedin yardımcısı ol.