banner1571

banner1567

banner1526

banner1499

banner1496

banner1534

banner1581

Samsun'da korku dolu anlar... Mahalleli sokağa döküldü

Samsun'da patlayıp ateş saçan elektrik kabloları mahalle sakinlerini korkuttu

SAMSUN 30.01.2021, 21:45 30.01.2021, 21:51
4847
Samsun'da korku dolu anlar... Mahalleli sokağa döküldü

Samsun'da korku dolu anlar... Mahalleli sokağa döküldü Samsun'da İlkadım İlçesi'nde  yaşanan arızadan dolayı art arda patlayıp kıvılcımlar saçan elektrik kabloları geceyi aydınlattı, mahalle sakinleri de adeta korku dolu anlar yaşadı.

VATANDAŞ SOKAĞA DÖKÜLDÜ
İlkadım İlçesi Favziçakmak Mahallesi Altınyunus Sokak'da meydana gelen olayda sokak arasından geçen elektrik kablolarında art arda patlamalar meydana geldi. Yere düşen kablolardan çıkan kıvılcımlar sokağı aydınlattı. Patlama seslerini duyan mahalle sakinleri korku ve panik yaşadı. Bazı vatandaşlar evlerinde yangın çıkacak diye kendilerini sokağa atarken bazıları da park halindeki araçlarını uzaklaştırdı. Patlamaların ardından sokağın elektriği kesildi.

HEPİMİZ ÇOK KORKTUK
Kabloların patlaması üzerine büyük korku ve panik yaşadıklarını söyleyen Fevziçakmak Mahallesi Muhtarı Çağlar Işık, "Öncelikle çok korktuk, çok panik yaşadık. Patlamalar oldu. Kablolar parçalanmış ve yanmış şekilde etrafa savruldu. Böyle birkaç sokağımız var. Facia yaşanmadan bu kablolar yer altına alınmalı" dedi.

EKİPLER ÇALIŞMA BAŞLATTI
Mahalle sakinleri ise patlama sesiyle evlerinde yangın çıkacak diye çok korktuklarını söyledi. Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine YEDAŞ ekipleri geldi. Ekipler arızayı gidermek için çalışma başlattı.

Yorumlar (0)