banner1579

banner1567

banner1575

banner1499

banner1525

banner1324

banner1581

Samsun'da komşular birbirine girdi

Samsun'da komşular arasında, gürültü nedeniyle çıkan bıçaklı kavgada 4 kişi yaralandı.

SAMSUN 24.01.2021, 15:11 24.01.2021, 15:32
7958
Samsun'da komşular birbirine girdi

Samsun'un İlkadım İlçesi Kadıköy Mahallesi Ulugazi TOKİ Blokları'nda ikamet eden kardeşler G.A ve Ö.A, üst kattan gelen çocuk ağlama sesi üzerine, komşuları Ersin K. ile tartışmaya başladı.

Ersin K'nin yakınlarının da tartışmaya katılmasıyla kavgaya dönüşen olayda, G.A'nın evinden aldığı bıçakla Ersin K, yakınları Sündüz K, İrfan K. ve kavgayı ayırmak isteyen apartman görevlisi Mehmet A. hafif yaralandı.

Yaralılar sağlık ekiplerince hastanelere kaldırıldı. G.A. ve Ö.A. gözaltına alındı.

Yorumlar (6)
Özgür 1 ay önce
Çocuk bu ağlar, sızlar, ses yapar. Hoşgörüsüz, tuhaf bir millet olduk
Orhan 1 ay önce
Samsun'da temel "insani" değerleri ve yaşam ilkelerini benimseyen kişi sayısı gitgide azalıyor. Bunu sadece komşuluk ilişkilerinde değil, dolmuşta, çarşıda,pazarda kısacası her yerde gozlemleyebilirsiniz. Bu durumun düzeleceğine sahsen inanmiyorum.Çünkü tavandan tabana herkes bu kultursuzlugu -azinliktaki iyileri tenzih ederim- benimsemiş durumda. İmkanı olanlara tavsiyem daha huzurlu ve yaşanılabilir kentlere en azından çocuklarının geleceğini düşünerek göç etsinler.
Murat Memişoğlu 1 ay önce
mağaradan indim şehre Türkçesi. üçte biri düşük profil insanların olduğu bir yer ulugazi toki sitesi. samsun yapı yönetim de başarısız bir yönetim. sonucu bu.
Munise 1 ay önce
Çocuğun ağzını bantlıyacak deyillerya azıcık hoşgörülü olmak lazım iyimi oldu yani
Baran 1 ay önce
Kimsenin sesini çekmek zorunda değiliz ahırda değil apartmanda yaşıyoruz
samsunlu 1 ay önce
olay büyük insan durumu değil çocuk ağlaması ...yarın birgün senin çocuğunda ağlar hasta olur felan o zaman bu sözün aklına gelsin... düşüncesiz varlık