banner1518

banner1584

banner1334

banner1499

banner1576

banner1534

banner1581

Samsun'da kaybolan Arzu Aygün'ün cesedi bulundu! Katin bakın kim çıktı...

Samsun’da 42 gündür kayıp olan 35 yaşındaki kadının cesedi çuval içinde naylona sarılmış ve çürümüş halde ormanlık alanda bulundu.

SAMSUN 28.01.2021, 08:11 29.01.2021, 09:20
10218
Samsun'da kaybolan Arzu Aygün'ün cesedi bulundu! Katin bakın kim çıktı...

Samsun'da kaybolan ve Müge Anlı'nın harekete geçtiği  Arzu Aygün'ün cesedi sevgilisi Muharrem Coşkun'un itirafı üzerine Terme ilçesinde bulundu.

42 GÜNDÜR KAYIPTI
Samsun'un Atakum ilçesinde 42 gündür kayıp olan Arzu Aygün'ün ailesi Müge Anlı'ya başvurdu. 35 yaşındaki 2 çocuk annesi Aygün'ün son olarak uzaktan akrabası olduğu öğrenilen ve sevgilisi Muharrem Coşkun'un aracına bindiği öğrenilirken, cinayete kurban gittiği düşünülüyordu. 

SUÇUNU İTİRAF ETTİ
ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile ‘Tatlı Sert’ adlı programına çıkan ve gelen iddialar üzerine sorguya alınan Muharrem Coşkun, Arzu Aygün'ün kendisine telefon ve flash bellek bırakıp gittiğini iddia etti. Aygün'ün ailesi ise uzaktan akrabaları olan Muharrem Coşkun'un "eşimden ayrıldım" diyerek kızlarını kandırdığını belirtti. Bunun üzerine harekete geçen Samsun Emniyet Müdürlüğü Cinayet Bürosu ekipleri Muharrem Coşkun'u gözaltına aldı. Emniyette ifade veren Coşkun konuyla ilgili itiraf etti. Arzu Aygün'ün cesedi Terme ilçesinde bulundu.

NE OLMUŞTU
Atakum ilçesinde, geçen yıl 17 Aralık'ta evden çıkan Arzu Aygün, bir daha geri dönmedi. 2 çocuk annesi Aygün'ün yakınları Denizevleri Polis Merkezi'ne giderek kayıp başvurusunda bulundu. Asayiş Şube Müdürlüğü Kayıp Büro Amirliği ekipleri, Aygün’ü bulmak için çalışma başlattı. Polis ekipleri, Aygün ile bir süre birlikteliği bulunduğu öne sürülen Muharrem Coşkun dahil 5 kişinin ifadesine başvurdu.Muharrem Coşkun'un ifadesinde, 'En son Atakum'da görüştük sonra bir daha görmedim. Telefonunu ve bir flash bellek verip yanımdan ayrıldı' dediği öğrenildi.

Mustafa İNAN

Yorumlar (2)
..... 1 ay önce
Şimdi bu adamı devlet hapiste ömrünün sonuna kadar besleyecek mi? İdam istiyoruz, tahammülden cana kiyanin cani alınmalıdır. Kim demiş idam medeni ceza değil. Bundan daha medeni ceza olamaz. O kadının iki yavrusu var, yazık değil mi? Günah değil mi? Vicdansizlik değil mi?
İso 1 ay önce
Ne beslemesi kardeşim.. 10 sene sonra salacaklar...