banner1518

banner1567

banner1526

banner1345

banner1496

banner1534

Samsun'da JASAT'tan kaçamadılar

Samsun’un Tekkeköy ve Bafra ilçelerinde haklarında hapis cezası bulunan 4 kişi Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT) tarafından yakalandı

SAMSUN 14.01.2021, 16:11 14.01.2021, 16:28
489
Samsun'da JASAT'tan kaçamadılar

Samsun'da JASAT'tan kaçamadı Samsun’un Tekkeköy ilçesi Hamzalı Mahallesi'nde bulunduğu tespit edilen hakkında 4 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan Ö.C.D. isimli erkek şahıs, Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT) ve Tekkeköy İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince yakalandı. 


Samsun’un Tekkeköy ilçesi Hamzalı Mahallesi'nde bulunduğu tespit edilen ve hakkında Antalya Ağır Ceza İlamat Masası tarafından bilişim sistemleri banka veya kredi kurumlarının araç olarak kullanılması suretiyle dolandırıcılık ve yoklama kaçağı suçlarından 4 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan Ö.C.D. isimli erkek şahıs Samsun İl Jandarma Komutanlığı'na bağlı jandarma dedektifleri JASAT timi ve Tekkeköy İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince yakalanarak gözaltına alındı.

Gözaltına alınan Ö.C.D., Samsun Adliyesi'ne sevk edildi. Ö.C.D. adliyedeki işlemlerinin tamamlanmasına müteakip tutuklanarak Samsun K Tipi Cezaevi'ne teslim edildi.









BAFRA'DA 3 KİŞİ YAKALANDI

Samsun'un Bafra ilçesinde 5'er yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan 3 kişi yakalandı.

Samsun İl Jandarma Komutanlığına bağlı JASAT ekipleri ve Bafra İlçe Jandarma Komutanlığı'na bağlı ekiplerinin titiz çalışmaları sonucunda ikisi 'resmi belgede sahtecilik', biri 'kamu kurum ve kuruluşlarını araç olarak kullanarak dolandırıcılık' suçlarından haklarında 5'er yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan O.K, S.K. ve A.Y. isimli şahıslar yakalandı.

Yakalanan şahıslar işlemlerinin ardından Bafra T Tipi Kapalı Cezaevi'ne gönderildi.

Yorumlar (0)