banner1518

banner1567

banner1575

banner1345

banner1496

banner1534

Samsun'da gerçek torununun ağlama sesiyle ortaya çıktı

Samsun’un Vezirköprü ilçesinin Cami Mahallesi’nde gece meydana gelen olayda, misafirliğe gelen torunu ile birlikte yatan 50 yaşındaki Altınay Koç geceleyin torunu ağlayınca yakınları tarafından yatağında ölü olarak bulundu.

SAMSUN 13.01.2021, 13:37
1615
Samsun'da gerçek torununun ağlama sesiyle ortaya çıktı

Samsun'da korkunç olay torununun ağlama sesiyle ortaya çıktı Samsun’un Vezirköprü ilçesinin Cami Mahallesi’nde gece meydana gelen olayda, misafirliğe gelen torunu ile birlikte yatan 50 yaşındaki kadın geceleyin torunu ağlayınca yakınları tarafından yatağında ölü olarak bulundu. 

Olay, Samsun’un Vezirköprü ilçesinin Cami Mahallesi’nde gece meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Altınay Koç (50) Ankara’dan misafirliğe gelen 2,5 yaşındaki torunu ile birlikte yattı.

YATAKTA ÖLÜ BULUNDU

Gece yarısı uyanan ve ağlayarak odadan çıkan çocuğu fark eden ev sakinleri Aytınay Koç’un çocuğun sesine uyanmaması üzerine yattığı odaya gittiklerinde onu yatakta ölü olarak buldu. Olay, polise haber verildi.

ÖLÜMÜ ŞÜPHELİ BULUNDU

Altınay Koç’un ölümü şüpheli bulundu ve olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Kesin ölüm sebebinin otopsi sonucu belli olacağı öğrenildi.

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Yorumlar (0)