banner1518

banner1567

banner1526

banner1345

banner1525

banner1324

Samsun'da AVM’de 'taciz iddiası' gerginliği

Samsun’da bir alışveriş merkezinde 'taciz iddiası' gerginliği yaşandı

SAMSUN 27.11.2020, 19:33 27.11.2020, 19:52
1597
Samsun'da AVM’de 'taciz iddiası' gerginliği

Samsun'un İlkadım İlçesi'nde bir alışveriş merkezinde, AVM'nin bankında oturan kimliği belirsiz şahsın, yoldan geçen genç bir kadının fotoğraflarını çektiğini iddia eden 2 genç ortalığı karıştırdı.

ŞİKAYETİNİ GERİ ALDI 
Gençler, bir kadının fotoğrafını çektiğini fark eden kişiden cep telefonunun, fotoğraf galerisini açmasını istedi. Bu sırada 2 genç ve taciz iddiasıyla anılan vatandaş arasında kovalamaca yaşandı. Olay yerine gelen polisler genç kadının fotoğrafını çektiği iddia edilen ve kovalamaca sonucu düşerek başından yaralanan kişiyi cankurtarana teslim etti. Genç kadın Z.E. ise önce polise şikayetçi oldu, ardından ise "Durum yanlış anlaşılmadan ibaret" diyerek şikayetini geri aldı.

FOTOĞRAF ÇEKTİĞİNİ GÖRDÜK 
Olayı anlatan Berat Ö. “Biz, bayanlar geçerken beyefendinin fotoğraf çektiğini gördük. Görünce de uyardık. Uyarmaya aldırış etmediği zaman biz de elindeki telefonu alıp galeriye bakmak istedik. Ama kendisi izin vermeyip kaçmaya kalkınca da kovalarken ayağı kaydı bu hale geldi. Galeriyi açtığımız zaman da kadınların resimlerini çektiğini gördük. O arada da emniyeti arayıp haber verdik. Gerisini onlara bıraktık” dedi.

Yorumlar (0)