banner1620

banner1567

banner1526

banner1588

banner1587

banner1324

banner1581

Samsun'da Arzu Aygün'ün katil zanlısı hakkında karar belli oldu!

Samsun'da 42 gündür kayıp olan 35 yaşındaki 2 çocuk annesi Arzu Aygün'ün cesedi çuval içinde naylona sarılmış ve çürümüş halde ormanlık alanda bulunmasının ardından cinayet faili olarak gözaltına alınan şahıs, mahkemece tutuklandı.

Samsun 28.01.2021, 18:21 28.01.2021, 18:29
4085
Samsun'da Arzu Aygün'ün katil zanlısı hakkında karar belli oldu!

Arzu Aygün'ün katil zanlısı hakkında karar!  Samsun'da 42 gündür kayıp olan 35 yaşındaki 2 çocuk annesi kadının cesedi çuval içinde naylona sarılmış ve çürümüş halde ormanlık alanda bulunmasının ardından cinayet faili olarak gözaltına alınan şahıs, mahkemece tutuklandı.

Edinilen bilgiye göre, Samsun'un Atakum ilçesinden 17 Aralık'ta evinden ayrılan ve ailesinin 24 Aralık'ta polise kayıp başvurusu yaptığı 2 çocuk annesi Arzu Aygün'den bir daha haber alınamadı. Olayla ilgili kayıp kadının akrabası olduğu ileri sürülen Muharrem Coşkun gözaltına alındı. Muharrem Coşkun suçunu itiraf etti ve dün gece cesedin bulunduğu yeri gösterdi. Arzu Aygün'ün cesedi Samsun'un Terme ilçesinin Gökçeağaç mevkisinde sahil yolundaki ormanlık alanda çuval içinde çürümüş halde bulundu. Kadının cesedi otopsi için Samsun Adli Tıp Kurumuna gönderildi.









KAFASINDAN VURARAK ÖLDÜRMÜŞ

2 çocuk babası Muharrem Coşkun ise Samsun Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Bürosu'ndaki sorgusunun ardından bugün Samsun Adliyesi'ne sevk edildi. Cinayet zanlısının Arzu Aygün'ü tabancayla kafasından vurarak öldürdüğü ortaya çıktı.

TUTUKLANDI

Savcıya ifade verdikten sonra tutuklanması talebiyle nöbetçi Muharrem Coşkun mahkemece tutuklandı.
 

Yorumlar (1)
.... 3 ay önce
İbreti alem için verin bu caniyi halka. Halk bunu paramparça yapıp cesedini köpeklere yem etsin ki bir daha böyle bir şey yapmaya hiç kimse kalkışmasın. Öldürenin hakkı ölümdür, başka hiç bir ceza olmaz, olamaz.