banner1571

banner1608

banner1526

banner1588

banner1576

banner1324

banner1581

Samsun da acıyı paylaştılar... Milletimizin başı sağ olsun

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı başta olmak üzere, AK Parti, CHP ve İYİ Parti milletvekilleri, belediye başkanları ve il başkanları Bitlis'te düşen helikopter kazası sonucu şehit olan 11 asker için mesaj yayımladı.

Samsun 05.03.2021, 19:58
227
Samsun da acıyı paylaştılar... Milletimizin başı sağ olsun

Samsun da acıyı paylaştılar... Milletimizin başı sağ olsun Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı başta olmak üzere, AK Parti, CHP ve İYİ Parti milletvekilleri, belediye başkanları ve il başkanları Bitlis'te düşen helikopter kazası sonucu şehit olan 11 asker için mesaj yayımladı.


Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı başta olmak üzere AK Parti, CHP ve İYİ Parti milletvekilleri, belediye başkanları ve il başkanları Bitlis'te düşen helikopter kazası sonucu şehit olan 11 Mehmetçik için mesaj yayımlayarak, "Milletimizin başısağolsun" paylaşımında bulundu.

BAŞSAĞLIĞI DİLERİM
Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif DAĞLI: Bingöl'den Tatvan'a kalkış yapan Kara Kuvvetleri Komutanlığına ait helikopterin kırıma uğraması sonucu şehit olan kahraman Mehmetçiklerimizden  hemşehrimiz Yüzbaşı Salih Sarıoğlu'na Allah’tan rahmet, kederli ailesine, yakınlarına ve aziz milletimize başsağlığı dilerim.

MİNNETLE ANIYORUM
AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya YILMAZ: Şehitlerimizi rahmetle, minnetle anıyorum. Yüreğimizdeki acı tarifsiz.

VATAN EVLATLARI
AK Parti Samsun Milletvekili Orhan KIRCALI: Vatan evlatlarını Bingöl'den Tatvan'a taşıyan helikopterin düşmesi sonucu şehit olan hemşehrilerimiz Yüzbaşı Salih Sarıoğlu ve Pilot Yüzbaşı Tayfun Kereş'e Allah'tan rahmet diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun. Mekanları cennet olsun.

RAHMET DİLİYORUM
İYİ Parti Genel Başkan Yardımıcısı ve Samsun Milletvekili Erhan USTA: Bitlis Tatvan kırsalında düşen askeri helikopterde şehit olan 9 kahramanımıza Allah’tan rahmet, 4 yaralı kahramanımıza da acil şifalar diliyorum. Milletimizin başı sağolsun.

SABIR DİLİYORUM
İYİ Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Bedri YAŞAR: Helikopter düşmesi sonucu şehit olan kahraman evlatlarımızdan Samsunlu hemşehrilerimiz Yüzbaşı Salih Sarıoğlu ve Yüzbaşı Tayfun Kureş'e Allah'tan rahmet, acılı ailelerine sabır diliyorum. Başımız sağ olsun.

BAŞIMIZ SAĞOLSUN 
CHP Samsun Milletvekili Kemal ZEYBEK: Bitlis'te Askeri Helikopterin düşmesi sonucu ilk belirlemelere göre 9 askerimiz şehit olmuştur. Şehitlerimize Allahtan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum. Milletimizin başı sağolsun.

KAHRAMAN MEHMETÇİK
61. Hükümet'in Gençlik ve Spor Bakanı Suat KILIÇ: Bingöl'den Tatvan'a gitmekte olan helikopterin kaza geçirmesi sonucu şehit olan kahraman Mehmetçiklerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve Türk Silahlı Kuvvetleri’ne sabır ve başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum.  Aziz Milletimizin başı sağolsun.

YÜREĞİMİZ YANDI
Atakum Belediye Başkanı Cemil DEVECİ:  Bitlis Tatvan kırsalında askeri helikopterin düşmesi sonucu 9 askerimizin şehit olduğu haberi yüreğimizi yaktı.Şehitlerimize Allah’tan rahmet; ailelerine sabır, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum.

SABIR DİLİYORUM 
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan TOGAR:  Bingöl'den kalkan askeri helikopterin Tatvan yakınlarında düşmesi sonucu şehit olan askerlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına sabır diliyorum. Yüce mevla yaralı askerlerimize acil şifalar versin. 

YÜREKLERİMİZİ YAKTI
Bafra Belediye Başkanı Hamit KILIÇ: Bingöl'den Tatvan'a gitmek üzere havalanan helikopterin düşmesi sonucu şehit olan kahraman askerlerimizin acısı yüreklerimizi yaktı. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Aziz milletimizin başı sağ olsun. Şırnak-Cizre kara yolunda meydana gelen kazada da yaralanan askerlerimize acil şifalar diliyorum

BAŞSAĞLIĞI DİLEDİ
Terme Belediye Başkanı Ali KILIÇ:  Bingöl'den kalkan askeri helikopterin Tatvan yakınlarında düşmesi sonucu şehit olan askerlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına sabır diliyorum. Yüce mevla yaralı askerlerimize acil şifalar versin. 

ÜZÜNTÜYLE ÖĞRENDİM
Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Fatih TÜRKEL: Tatvan'a gitmek için bugün öğleden sonra kalkış yapan Kara Kuvvetlerimize ait helikopterin kaza kırımına uğraması sonucu 8. Kolordu Komutanımız Korgeneral Osman Erbaş'ın da şehit olduğu haberini büyük üzüntüyle öğrendim. 10 şehidimize bir kez daha Allah'tan rahmet 3 yaralımıza da Allah'tan acil şifa dilerim. Milletimizin başı sağ olsun!

KAHRAMAN TÜRK
İYİ Parti Samsun İl Başkanı Hasan AKSOY: Bitlis Tatvan'da askeri helikopterin düşmesi sonucu, şehit olan kahraman Türk evlatlarımıza Allah'tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum


 

Yorumlar (0)