banner1518

banner1365

banner1526

banner1345

banner1496

banner1324

Samsun Büyükşehir'de rüşvet tutuklaması! Kasadan milyonlar çıktı

Rüşvet iddiasıyla tutuklanan Samsun Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanı Bahattin K.'nin kasasından milyonlarca lira para ile ziynet eşyası çıktı.

SAMSUN 25.12.2020, 08:03 25.12.2020, 10:33
4356
Samsun Büyükşehir'de rüşvet tutuklaması! Kasadan milyonlar çıktı

Samsun Büyükşehir'de rüşvet tutuklaması! Kasadan milyonlar çıktı - Rüşvet iddiasıyla tutuklanan Samsun Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanı Bahattin K.'nin kasasından milyonlarca lira para ile ziynet eşyası çıktı.

Samsun Büyükşehir Belediyesi'nde bir müteahhitten rüşvet aldığı iddasıyla tutuklanan Mali Hizmetler Daire Başkanı Bahattin K.'nın evinde yapılan aramalarda milyonlarca lira para ve ziynet eşyası çıktığı
öğrenilldi.

ŞAŞKINLIK YARATTI

Geçtiğimiz günlerde Samsun Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele ekiplerince rüşvet aldığı iddiasıyla Büyükşehir Belediyesi'ndeki makamında gözaltına alındıktan sonra işyeri ve evinde arama yapılan Mali Hizmetler Daire Başkanı Bahattin K.'nın ev ve işyerinde bulunan yüklü miktardaki para ve ziynet eşyası şaşkınlık yarattı.

BİR SÜRE ÖNCE DE AŞK SKANDALINA KARIŞMIŞTI

Rüşvet istenilen 2B ihalelerinin yol müteahhiti H. T,. ile birlikte gözaltına alındıktan sonra tutuklanan Daire Başkanı Bahattin K.'nın adı bir süre önce de aşk skandalına karışmıştı.


 

Yorumlar (6)
mahir 1 ay önce
Biz işsizlikten kırılalım iş bulamıyorum. Bu tür adamlar hayatini yaşıyor.
İMAM HATİPLİ ÖĞRETMEN 1 ay önce
Tebrikler müdürüm ben MEB şube müdürlüğü yaptım 5 tl avanta alamadım seni daha önce tanısam senden ders alır komisyonunu da verirdim sen hangi İHL de öğrendin malı götürmeyi ben de İHL mezunuyum ama bana rüşvet haram diye öğrettiler yanlış öğretmişler galiba.
Hatko 1 ay önce
Terme de çalışırken sıkıntıları vardı ve bu kişi daha parası çok olan bir yere getiriliyor.
vatandaş 1 ay önce
vay beee
Ktna 1 ay önce
Terme de yaptıklarını baskan bilmiyormuydu,o kasada olanlar başkanın ve adamlarının da kasasında degilmi???
haşmet vurur 4 gün önce
bu adamın gerçek soyadı nedir bilelim