banner1579

banner1577

banner1334

banner1499

banner1576

banner1534

banner1581

O gurbetçinin ölüm nedeni Samsun'da belli olacak

Almanya'da yaşayan gurbetçi evinde yatağında ölü bulundu. Gurbetçinin uyuşturucudan öldüğü ileri sürüldü. Ö.Ü.'nün cenazesi otopsi için Samsun Adli Tıp Şube Müdürlüğüne gönderildi. Kesin ölüm sebebinin otopsi sonucu belli olacağı öğrenildi.

SAMSUN 14.12.2020, 15:09 14.12.2020, 15:11
146
O gurbetçinin ölüm nedeni Samsun'da belli olacak

O gurbetçinin ölüm nedeni Samsun'da belli olacak - Almanya'da yaşayan gurbetçi evinde yatağında ölü bulundu. Gurbetçinin uyuşturucudan öldüğü ileri sürüldü. Ö.Ü.'nün cenazesi otopsi için Samsun Adli Tıp Şube Müdürlüğüne gönderildi. Kesin ölüm sebebinin otopsi sonucu belli olacağı öğrenildi.

Edinilen bilgiye göre, Almanya Bolingen'den yaşayan 45 yaşındaki Ö.Ü. evindeki yatağında ölü olarak bulundu. Ö.Ü.'nün cesedi hastane morguna kaldırılarak yapılan tetkikte uyuşturucudan öldüğü iddia edildi. Ö.Ü.'nün cenazesi memleketi Sinop'un Ayancık ilçesine götürülmek için uçakla Samsun-Çarşamba Havalimanı'na getirildi. Ö.Ü.'nün yakınları verdikleri ifadede uzun zamandır uyuşturucu ve uyarıcı madde kullandığını, yatağında ölü bulunduğunu ve Almanya'daki hastanede uyuşturucudan öldüğünü söyledikleri belirtti.

Ö.Ü.'nün cenazesi otopsi için Samsun Adli Tıp Şube Müdürlüğüne gönderildi. Kesin ölüm sebebinin otopsi sonucu belli olacağı öğrenildi.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Yorumlar (0)